2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar benim yumurta 27mmdi adet oldum. az önce de afedersiniz bir pıhtı geldi anlatamam. Sizce kiste dönüştü de patladı mı? İnşallah öyle olmuştur patlamıştır. Nasıl anlayabilirim acaba doktora gitmeden. Bide çok ağrılı oldu regl bu ay. Kist varsa eğer böyle pıhtı şeklinde atılabiliyor mu?
Kanama ile atılıyor canım hepsi atılamasada diger aya atılıyor. Benimde 27mm yumurtam kist olmultu çok büyümüş dedi doktorum

Kızzz geliyor yaaa bebiş saglıkla tutunsun canım ne gördün rüyanda anlat bakim 😂😂
rüyamda sezeryanla doğum yapıyodum ama 2 tane bebek biri doğdu kucağıma verdiler sağlıklı diğerini verdiler herkesin surat asık nefes almıyo dediler kucağıma aldım öyle bi sarıldımki ona okadar güzel bi bebekteki ben hayatım boyunca böyle bi bebek görmedim annem benim dedim hafif ten bana gülümsedi kokusu halen burnumda ❤️🥺🥺🥺İnşallah canım inşallah❤️❤️

Eklentiler

• IMG_1825.jpeg
    IMG_1825.jpeg
    184,6 KB · Görüntüleme: 58
Kanama ile atılıyor canım hepsi atılamasada diger aya atılıyor. Benimde 27mm yumurtam kist olmultu çok büyümüş dedi doktorum
Ben anladım zaten yavrum çünkü bana yumurtayı gösterdi çatlar bu dedi ama baktım hiiiç çatlayacak gibi durmuyo😂 Bir de 25 sonrası kist deniyormuş sanırım. Her işin cılkını çıkarmasam olmaz🤣 ya hiç büyütemiyorum ya da fazla büyütüyorum Yarabbim nolcak bu halim🤣

melisaa93 melisaa93
melegim can melegim can @Tikabasa@Perlitik@@papatyamveben-Mavi@Gul220@Bitkin96@Papatyamaviss@esra1306@merymeryg@simurgggg@sunshine1@RhieraN@golden-snitch@cans16@zuzu3838@TASUU@IAD@Bright-1619@D073737@edahandro@imagination forever@pcospcos@pempbepsikolog@bliiss@tweeetyyy kızlar üşenmedim bir bir bana yazanlara baktım sayqısızlık olmasın diye🤗çok çok sağ olun..iyiki varsınız gürbetde ailemden uzak çok zor🥺beni tek koymadınız.Allah sizin kalbinize göre versin canlar vericekte🙌🏻🙌🏻🙌🏻Dualarım sizinle.Bende çocukta şimdilik iyiyiz çok şükür🙌🏻doktor yatıcan kesinlikle dedi annem geliyor memleketden bana bakmaya.Bu arada vitamin d bende 4 çıktı lekelenme ondan ola bilir dedi.Öpüyorum sizleri güzel haberler olursa beni etiketleyin🥰🤗🌷🌷🌷
Canım sen ve bebişin iyi olda gerisi sırun degil. D vitaminin çok düşük çıkmış düşük olması zaten hamile kalmaya bile engel oluyor çok şükür sen kaldım takviyelerle toparlnır inşalalh dualarımız sizinle kuzum. Annenin yanına gelmeside çok iyi olmuş çok sevindim

Eşime takvim yapıp attım 😂 Şehir dışına gitmesi gerekebiliyor işi gereği. Geçen ay bana söyle günleri demişti, o günlere gitmim ayarlim diye 😂 Ben yine 1 dolu 1 boş devam edicem. Ovulasyon testi de yapmıcam bu ay. Bu arada demin inofolic combi geldi ilk hapımı içtim 🥰 Bal-çörek otu-tarçın kürümün de 2. günü. 1 bardak çakşır kökü suyu da içiyorum dün başladım. Eşimde içmeye başladı dün çakşırdan ama ona sabah akşam içiriyorum. E fena değilmiş içilir dedi 😂 zehir gibi bişi bekliyormuş. bitki çayı gibi dedi.

Eki Görüntüle 3274792
Bu ay o bebiş gelecek 😍

Ben anladım zaten yavrum çünkü bana yumurtayı gösterdi çatlar bu dedi ama baktım hiiiç çatlayacak gibi durmuyo😂 Bir de 25 sonrası kist deniyormuş sanırım. Her işin cılkını çıkarmasam olmaz🤣 ya hiç büyütemiyorum ya da fazla büyütüyorum Yarabbim nolcak bu halim🤣
Ben de öyleydim kuzum ilk aylar büyümüyordu sonrada kocaman oldu bir doktor çatlar dedi sonra kendi doktoruma gittim kist olmuş dedi. Burdaki arkadaşlarda demişti zaten kist olmuştur dçye ama insan bi umut ya tutarsa diyor

Kızlar rüyamda sezeryanla doğum yapıyodum ama 2 tane bebek biri doğdu kucağıma verdiler sağlıklı diğerini verdiler herkesin surat asık nefes almıyo dediler kucağıma aldım öyle bi sarıldımki ona okadar güzel bi bebekteki ben hayatım boyunca böyle bi bebek görmedim annem benim dedim hafif ten bana gülümsedi kokusu halen burnumda ❤️🥺🥺🥺
Rüyan hayır olsun inşallah canım inanmazsın belki ama benim eşimin amcaoğlu vefat etti 2 gün sonra rüyamda telefonum çalıyordu açıver diyorum açtıktan sonra yenge sağlık ocağından aradılar sen hamileymişsin dikkat edecekmişsin diyor hatta erkek olursa adını yunus ver ben yaşayamadım o benim adımla yaşasın dedi uyanıvermişim ertesi günde yine rüyamda 8 9 aylık hamileyim ve karnımda bebeğin hareketlerini gördüm ve hissettim öyle uyandım 5 gün sonra hamile olduğumu öğrendim inşallah senin rüyalarında hayra çıkar

Rüyan hayır olsun inşallah canım inanmazsın belki ama benim eşimin amcaoğlu vefat etti 2 gün sonra rüyamda telefonum çalıyordu açıver diyorum açtıktan sonra yenge sağlık ocağından aradılar sen hamileymişsin dikkat edecekmişsin diyor hatta erkek olursa adını yunus ver ben yaşayamadım o benim adımla yaşasın dedi uyanıvermişim ertesi günde yine rüyamda 8 9 aylık hamileyim ve karnımda bebeğin hareketlerini gördüm ve hissettim öyle uyandım 5 gün sonra hamile olduğumu öğrendim inşallah senin rüyalarında hayra çıkar
İnşallah canım

X