2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Niqu canım yeni görüyorum çok geçmiş olsun, nasilsin
Kuzum yeni gördüm bende Niqu Rabbim yanında olsun stres yapma sakın herşey güzel olacak inşaallah

tweeetyyy cnm seni tebrik ettim mi inanın unuttum burayı çok stresli bir gün oldu benim için
Başka hamiş olan kim var ise yeni öğrenen tebrikler ederim

Bence de bir wp grubu kurmalıyiZ bilgi akisimiz daha hızlı olur :)
Bu arada burda bu arkadaş Merve Nur sanırsam kür paylaşmıştı şuan yapmaya başladım inşallah sonuç alırım hayırlısı ile

Öncelikle çok geçmiş olsun bebişin ama her şeyde hayır var bak gitmişsin doktora çıkmış ortaya bir şeyler. Ben inanıyorum ki bizim için de güzel günler yakın inşallah beni biliyorsun 27 Martta rahim filmi çekildim iki üç adet gördüm sanırım. Bu ay bir yıl dolmuş oldu. Ben bu ay da kendim deniyorum olmazsa ağustosta tekrar gideceğim artık ne başlanması gerekiyorsa başlansın diye. Bu ay kafama göre inofolic aldım onu kullanıyorum bakalım bu ay da dediğim gibi kendim takılıyorum

Bazılarını tutturuyom bazılarını tutturamıyorum

Ya ağzından bal damlıyor inşallah olur Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah

Çok geçmiş olsun canım inşallah herşey iyi olacak dualarım seninle

Şimdi şarjım yok eşimi bekliyorum eve gitdi eşyalarımı getirmeye..hepsini dinlicem.oksaparı durdurdu şimdilik.progestan iğneyi yazdı fitili çıkartdı..isyan etmiyorum ama yorulduk çok
Nigu kuzum endişelenme bebeğini sağlıkla alıcaksın kucağına. Stres hormonunu tetikleme iyisiniz d vitaminin kaç ? Benim 6 çok düşük acaba ondan mı döllenmiyor

Kızlar site kuralları gereği sosyal medya hesaplarına davet, whatsapp grubu kuralım gibi şeyler yazmayalım lütfen. Bunlar yasak. Geçtiğimiz aylarda bir topik böyle kapanmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
Patlamasın topik sonra Lütfen paylaşmayın hiç bir şeyinizi.

Son düzenleme:
Nigu kuzum endişelenme bebeğini sağlıkla alıcaksın kucağına. Stres hormonunu tetikleme iyisiniz d vitaminin kaç ? Benim 6 çok düşük acaba ondan mı döllenmiyor
Amin.cevabları elime alamadım hepsi çıkmamış sadece bilgisayırdan baktı dedi..benimki iyiydi ama bana dedi kapalısın ondan öyle

Niqu canim cok gecmis olsun canim. Ama endiselenme. Kanama saglikli gebeliklerin azimsanmayacak kadar cogunda oluyor demisti kadin dogumcum bana. Benim ilk gebeligim de cok kanamali geçmişti. Saglikla da dogdu şükür. Insallah sen de kucagina alacaksin hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…