2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

O çizgiyi hiç unutmam kuzum gölge görmüştüm bildigin aynı seninki gibi hatta duramadım akşama dogru birdaha yapmıştım hemen görmüştüm bı sefer. İnşallah seninde yüzün güler net çizgi görürsün cano
Bunuda simdi yaptım 😀 gerçi kola falan içmiştim seyrek idrar

Eklentiler

• IMG_6056.jpeg
    IMG_6056.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_6063.jpeg
    IMG_6063.jpeg
    166,5 KB · Görüntüleme: 68
Çok teşekkür ederim inşallah 🥹❤️ sizin isminizi hatırlıyorum eski aylardan kesinlikle her sabah propolisli bal için bir sabah ilk kullandığım ay hamile kaldım darısı başınıza inşallah 💕
Hangi marka kullandınız acaba ben o tarz şeyler hiç kullanmadım önerinizle alayım ınsallah

Niqu Niqu benimde oğlumda lekelenmem olmustu düşüklerim oldugu ıcın cok korkmuştum ki doguma kadar da gitmedi o korku 😨 progesteron iğne vurulmustum coraspirin içiyordum onu kesmıstı doktorum bir daha da gelmedı zaten içinizi ferah tutmaya calısın olacak olana engel olamayız nasibinizde varsa gelecek o bebiş 😍

Bebişim uğuru kaçmasın diye söylemiyorum kimseye hissettiklerimi, ama şunu bilin ki her şeyin vakti zamanı var. Bu toppikteki herkes gebe kalacak bir şekilde. Bakmayın ben Temmuz ağustosta gebe kalmayan olmayacak diyorum ancak Eylül Ekim ayları da çok verimli geçecek 🥰 Yani ne diyorduk, bu sonbahara herkes hamiş giriyor. Totem yaptım bir nevi 😂
A Afratafrac yoksa eylül ekim aylarına mı kaldı benim iş?😆 Geçe kalması sıkıntı değil. Doğumun yaza gelmesi sıkıntı. Bayılırım ha. İlk çocuk da temmuza denk gelmişti. İnşallah hissettiğin eylül ekim değildir🙏😅

Niqu Niqu benimde oğlumda lekelenmem olmustu düşüklerim oldugu ıcın cok korkmuştum ki doguma kadar da gitmedi o korku 😨 progesteron iğne vurulmustum coraspirin içiyordum onu kesmıstı doktorum bir daha da gelmedı zaten içinizi ferah tutmaya calısın olacak olana engel olamayız nasibinizde varsa gelecek o bebiş 😍
Ama bana progesteron iğne vurdurdu bilemedim ben

Seryum takılmış sabaha kadar öyle olucam..çocuk için takılmış diyor ondan yavaş gidiyor..şimdi lekelenmem yok şükür..geri dönmesin Allahım
Dualarımızdasın canım hiç bir şey olmayacak inşallah sağ sağlim kucağına alıcaksın bebeğini 🙏🏻

Seryum takılmış sabaha kadar öyle olucam..çocuk için takılmış diyor ondan yavaş gidiyor..şimdi lekelenmem yok şükür..geri dönmesin Allahım
Çok şükür canım gelmez inşallah yerleşme lekesi olmuş olabilir. Hamileliklerde böyle ara lekeler normal ama sıkıntılardan dolayı insan korkuyor inşallah son olurda bebişin seni korkutmaz saglıkla tutunsun inşallah annesine dualarımdasın canım benim 😍😍

Çok şükür canım gelmez inşallah yerleşme lekesi olmuş olabilir. Hamileliklerde böyle ara lekeler normal ama sıkıntılardan dolayı insan korkuyor inşallah son olurda bebişin seni korkutmaz saglıkla tutunsun inşallah annesine dualarımdasın canım benim 😍😍
İn şa Allah canım İn şa Allah🙌🏻🙌🏻🙌🏻

X