2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Peki adet iğneden sonraki 14 gündemi oldun bu iğneden sonra 10 yada 14 günde diyo olurinur diye inşalşah senin içinde herşey güzel olur
İğne günü dahil 16. Günde adet oldum canım. Ben normalde çatlamadan sonra 12. Günde adet olurum. İğne geciktirdi hep. Amin kuzum hepimiz için en güzeli olsun inşallah

Kızlar bir bir yazamıyorum doktora gidiyoruz evden çıkınca kana dönmemişti.İlk bende böyle başlamıştı çok yoruldum
Canım dönünce haber et kuzum yüregim agzımda seni bekliyorum güzel haberlerle geleceksin inşallah

Kızlar ben sabah test yaptım ağrım olduğu zaman yumurtlama olduysa daha 7. Gün ilk yaptığımda 10 dk içinde gölge gibi bişey gördüm bekledikçe koyuldu bilemiyorum tabi daha çok erken
Kuzum bu 9. Gün çizgisi aynı tıpa tıp benimki gibi yarın sabaha bir tık daha rahat görürsün inşallah

İğne günü dahil 16. Günde adet oldum canım. Ben normalde çatlamadan sonra 12. Günde adet olurum. İğne geciktirdi hep. Amin kuzum hepimiz için en güzeli olsun inşallah
İlkinde tam 14 ünde hasta oldumdu inş bu sefer bu belirtiler hastalık değilde hamilelktir hasta olcağım zaman böyle her günde ağrım olmazbenim ağrıdığı gün hemen olurum bu sefer 1haftadır kasık ağrım var ara ara anlayamadım ondan umutlandım biraz

Çok şükür canım yaa valla okudum yazdıgını yemek yiyemedim o kadar moralim bozuldu. Düşük olmaması için dua var onu aç oku aşkım elin sürekli karnında salavat getir kuzum. Progesteron felan verdi mi

İnşallah bebiştir kuzummm

Şimdi şarjım yok eşimi bekliyorum eve gitdi eşyalarımı getirmeye..hepsini dinlicem.oksaparı durdurdu şimdilik.progestan iğneyi yazdı fitili çıkartdı..isyan etmiyorum ama yorulduk çok

Benide eklermisin. Son adetim 22 haziran. Tahmini adetim 20 temmuz. Bu gun test yaptim galiba negatif
Ekledim bebişim, hayırlısı olsun. Demekki sen de Ağustos ayında güzel haberi alacaksın Reglin gelince söylersin, günceller Sat ve Bat ını

Şimdi şarjım yok eşimi bekliyorum eve gitdi eşyalarımı getirmeye..hepsini dinlicem.oksaparı durdurdu şimdilik.progestan iğneyi yazdı fitili çıkartdı..isyan etmiyorum ama yorulduk çok
Cnm içini ferah tut dıcem ama insan korkuyor haklısın
Progestan iğne kesicek inşallah lekelenmeni

Bnde burda çok yoruluyorum, eğil kalk yapıyorum, arada uzanmaya çalışıyorum ama dıkkat et cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…