2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Selam kızlar hayırlı akşamlar 😊 ben dün akşam kaset test yaptım bence kesinlikle kuruma çizgisi olan bir gölge belirdi 5 dk sonra ama şaşı edecek kadar dikkatli bakarsanız görünüyor. 2 gündürde kremsi beyaz kokusuz akıntım var. Bu bir hamilelik belirtisi midir?

Eklentiler

• A0A1DE4A-E632-4E80-9123-FB01290D2899.jpeg
    A0A1DE4A-E632-4E80-9123-FB01290D2899.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 46
Ay heycanlandırıyorsun beniiiiiii 💃 ama ilk yaptığımda çok çok çook gölge gibiydi durdukça böyle oldu
O çizgiyi hiç unutmam kuzum gölge görmüştüm bildigin aynı seninki gibi hatta duramadım akşama dogru birdaha yapmıştım hemen görmüştüm bı sefer. İnşallah seninde yüzün güler net çizgi görürsün cano

Kızlar merhaba daha önceki aylarda konulara ben de dahil olmuştum sonra olmayınca bırakmıştım bu ay sonunda oldu sonunda hamileyimmm 🥹🥹🥹 bu ay diğer aylardan farklı olarak ne yaptığımı söylemek istiyorum size öncelikle işim çok stresliydi bayram tatilinden sonra yumurtlama zamanı bir hafta izin aldım ve her sabah propolis arı sütlü bal içtim, kalsiyum magnezyum d vitamini ve co q10 kullandım, bence propolis etkili oldu diye düşünüyorum 🥹🥹🥹 darısı isteyen herkesin başına 🥹❤️❤️❤️

Gebelik için kan testi sağlık ocaklarında yapılıyomu hiç yaptırmadımda nerde yaptırıyosunz

Kızlar merhaba daha önceki aylarda konulara ben de dahil olmuştum sonra olmayınca bırakmıştım bu ay sonunda oldu sonunda hamileyimmm 🥹🥹🥹 bu ay diğer aylardan farklı olarak ne yaptığımı söylemek istiyorum size öncelikle işim çok stresliydi bayram tatilinden sonra yumurtlama zamanı bir hafta izin aldım ve her sabah propolis arı sütlü bal içtim, kalsiyum magnezyum d vitamini ve co q10 kullandım, bence propolis etkili oldu diye düşünüyorum 🥹🥹🥹 darısı isteyen herkesin başına 🥹❤️❤️❤️
Sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allah 🤲🏻

Kızlar ben de aldım inofolic combi. Son hamişlerden anladığım kadarıyla kafadan atıyoruz rahat takılıyoruz arada derede az ve öz sayıda sevişip inofolic kullanıyoruz ve hamile kalıyoruz 🤣🤣🤣🤣 Hadi bakalım😍😍😍 Belimize ve dualarımıza kuvvet🤣♥️
Vuhuuuu. Benimki de yarın öbür gün gelir herhalde. Geldiği gibi başlıcam. Gelene kadar evdeki inositolümü içicem. Ama ovulasyon testi almadım artık, her şeye o kadar çok para harcadım ki anlatamam. Zaten ovulasyon tarihlerim aşağı yukarı belli benim. Reglin 10-11. günlerinden itibaren fırsat buldukça değerlendirmeye çalışırız. Artık tutarsa tutar arada.

Kızlar ben de aldım inofolic combi. Son hamişlerden anladığım kadarıyla kafadan atıyoruz rahat takılıyoruz arada derede az ve öz sayıda sevişip inofolic kullanıyoruz ve hamile kalıyoruz 🤣🤣🤣🤣 Hadi bakalım😍😍😍 Belimize ve dualarımıza kuvvet🤣♥️
İnofolic ne için kullanıyosunuz

oooO maşallah cnm 🤩çok guzel çıkmış sonucun
Teşekkürler kuzum 😍
Canım tebrik ediyorum. Çok çok sevindim. İnşallah hayırlısıyla kucağına alırsın.😍😍😍😍 Batın ne zaman öncesinde mi öğrendin yoksa geçince mi
teşekkürler kuzum 😍❤️ kuzum bugün 32.gün Regl bekliyordum bu aralar işte ama çok şükür olmadım 😍❤️
@Niqu çok gecmis olsun bu sefer tutacak Allah'ın izniyle kendini yorma her mesaja tek tek cevap verme ama bizi habersiz de bırakma🙏🏻
tweeetyyy tweeetyyy canim hangi inofolic'i kullandın? ben de bugün adet oldum eczaneden pembe kutulu olanı aldım. Ne zaman başladın? kaç gün kullandın ve ne zaman bıraktın hepsine cevap verir misin 😅
kuzum bana doktor verdi ilacı haziran 19unda gittim doktora verdi başladım. Sabah akşam aldım. Bırakmadım hala kullanıyorum kuzum fotoğrafını paylaşim 😍

Selam kızlar hayırlı akşamlar 😊 ben dün akşam kaset test yaptım bence kesinlikle kuruma çizgisi olan bir gölge belirdi 5 dk sonra ama şaşı edecek kadar dikkatli bakarsanız görünüyor. 2 gündürde kremsi beyaz kokusuz akıntım var. Bu bir hamilelik belirtisi midir?
Bu topiğin ilk sayfasında paylaştığım test mi kuzum?

Canım tebrik ederim çok sevindim. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 💕🧿🙏

X