2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayra yoralım hayırlı haberler alalım inşallah hepinizin de güzel haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum iyi dileklerin için de çok teşekkür ederimm

Kızlar selam naber okulun kapandığı cuma günü kötüleştim boğaz ağrısı halsizlik ve ateş iki gün boyunca mahvoldum antibiyotik tedavisi gördüm bir hafta yumurtlama haftama denk geldi sanırım bilmiyorum çünkü bu ay takip yapmayacağımı söylemiştim :) neyse ben iyileşir gibi oldum sonra oğlum mahvoldu beş gün düşmeyen inatcı ateş boğaz ağrısı. Mahvoldum günlerce Allahım kimseye çözümsüz dert hastalık vermesin çocuk gözümün önünde tir tir titriyor ama 41 derece ateşle yanıyor antibiyotik tedavisi falan hiçbiri fayda etmedi en sonunda hastaneye yatış yaptık iki gün damardan ilaç aldı bugün çıktık hastaneden kanda enfeksiyon çıktı değer sınırı 5 olması gerekirken 89 çıkmıştı. Bugün hastaneden çıktık ama hala kanda enfeksiyon var. Evde antibiyotik tedavisine devam. Şu sıra salgın varmış aman dikkat edin kızlar. Okulun son günleri öğrencilerim ateşlenip hastalanmaya başlamıştı hepimiz geçirmiş olduk. Bu ay da böyle geçmiş olur sanırım. Allah hayırlısını versin. O ne zaman uygun görürse o zaman olsun inşallah. Sizler napıyorsunuz Papatyamaviss T TASUU D deeppinks Safransari imagination forever A Afratafrac savascii melegim can C cnlrm S simurgggg Tikabasa destinesiaa melisaa93 bebekheyecani ve diğer kızlar

Canım geçmiş olsun değerleriniz düzelmeden çıkmasaydınız enfeksiyon tehlikeli bnm minikte eğer ateş düşmezse enfeksiyondan şüphe ederim kolay kolay geçmez dikkat et
Normalde senle aynı zamanda adet olmuştum ama bn döngünün 14.günü adet oldum tekrar düzen değişti haliyle takip yapmıyorum artık önemsemiyorum takip edip sitrese girmiyorum

Canım çok geçmiş olsun Rabbim dermansız dert vermesin inşallah biz eşimle kamptayız çekirdek çay

Çok sağ ol canım benim doktor taburcu etti evde antibiyotik tedavisi ile devam dedi güvendiğimiz doktorumuz bir kere daha olmuştu böyle taburcu olduktan sonra evde de antibiyotik bitene kadar demişti düzelmiştik inşallah iyi olur ya

İnşallah canım dikkat edin yaa salgın var evet evden pek dışarı çıkmıyorum o yüzden

Çok geçmiş olsun canım, bizim için de zor bir haftaydı, 3 üç gün karın ağrısı kusma ve ishal yaşadık ailece, sonrasında iki gündür kızım ateşli, yarına düşmezse hastaneye götüreceğim, ama psikolojik olarak zor bir hafta geçirdik geçiriyoruz, iki gün sonra yola çıkacağız nasıl olacak bilmiyorum, şimdiden tüm hastalara şifa diliyorum

Hayırlı olsun öncelikle bende gebeliklerimi hep öyle anlarım adetıme 4-5 gün kala agırır test yapardım pozıtıf. Simdi de agrıyor ara ara adetıme 8 gün var bugun idrar testi yaptım negatif ama bakalım daha zaman var

Size de geçmiş olsun canım benim salgın var çok fena Allah bütün hastaların şifasını versin inşallah ya

Çok geçmiş olsun canım benim evet salgın vardı gerçekten hava sıcak anlaşılmıyor da sebebi. İnşallah hemencecik toparlar kuzucuğun. Bizde durumlar aynı bende sonuçlarım çıkınca tekrar bir deneme kararı aldık hamile kalır kalmaz doktora gideceğim değeri ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi. Kendini sık boğaz etme bebiş kısmetiyle ne zaman istiyorsa o zaman gelecek

Yaa kuzum benim kıyamam İnşAllah bir an önce sağlığına kavuşur Çok geçmiş olsun canım ikinize de değerleri gerçekten çok yükselmiş çok şükür ki artık iyi

Ben aynı bildiğin gibi canım bat bekliyorum

Aşkım ben sana yazdım ama görmemiş olabilirsin dmden ustunude dusmedım hastanedesin diye
Daha iyi olmustur inşallah kuzum benım ya

Kuzum çok geçmiş olsun allahım şifasını versin inşallah beterinden korusun evlatlarımızı. Aynen canım çok salgın küçük büyük dinlemiyor annemden şuan geçiriyor ama senin minnoşun enfeksiyon yüksek çıkmış çok hassas bi çocuk galiba canım yine böyle hasta olmuştu sanki öpüyorum ogluşunu canım çok dikkat edin. Bende de malum yok bebiş haberi doktorum bu ay es geçti dinlen dedi temmuz ayına hazır olurum inşallah

Çok teşekkür ederim canım benim aynen yine böyle olmuştuk 5-6 ay önceydi galiba bağışıklık geçince tekrar olduk galiba Allahım beterinden saklasın ya cümlemizi ve çocukları ben de seni öpüyorum canım benim inşallah hayırlı zamanda sağlıkla gelir bebişlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…