2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa kuzum benim kıyamam 🥹 İnşAllah bir an önce sağlığına kavuşur 🤲🏻 Çok geçmiş olsun canım ikinize de 😘 değerleri gerçekten çok yükselmiş çok şükür ki artık iyi 🤲🏻

Ben aynı bildiğin gibi canım bat bekliyorum ☺️
Çok teşekkür ederim kuzum benim aynen çok şükür Allah beterinden korusun iyi diyelim iyi olsun Şuan şükür 🤲🏻😇🥰 bat ne zamandı senin

Çok geçmiş olsun canım benim evet salgın vardı gerçekten hava sıcak anlaşılmıyor da sebebi. İnşallah hemencecik toparlar kuzucuğun. Bizde durumlar aynı bende sonuçlarım çıkınca tekrar bir deneme kararı aldık hamile kalır kalmaz doktora gideceğim değeri ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi. Kendini sık boğaz etme bebiş kısmetiyle ne zaman istiyorsa o zaman gelecek☺️
Çok teşekkür ederim canım benim aynen sebebi de anlaşılmıyor birden geliyor ya hele şu covidden sonra değişik değişik hastalıklar türedi Allahım korusun hepimizi. Yok inan kendimi sıkboğaz etmiyorum bu ay bıraktım demiştim ya hiç takip yapmıyorum diye sürpriz olsun artık olacağı zaman☺️

fnd_50 fnd_50 cnm çok büyük gecmiş olsun🙏Allah şifa versın
Bn köydeyim cnm bayram telaşı işte
İş güç yorgunluk, telaş..
Yumurtlama haftasındayım 2 gün degerlendrdik, burda zaman çabuk geçiyor, gunler dolu dolu
Oyuzden pek aklıma gelmıyo
Söylemiştim yaz boyunca gelişine ilişki olacak
Bakalım kısmet ama hamiş kalsam bıle şu kımyasallardan dolayı çok sevinemıyorum bılıyosun
2 aya genetık test sonuçları çıkar
Hiçbişy kullanmıyorum, ne folikasit ne bısey
Yumurta kalıtesi için ilaç alcaktım daha alamadım

O zaman son ilişkinizde kesinlikle kalçanı yukarıda tutup en az 1 saat yatıyorsun. Şayet nasipte varsa olur. Görmüş oluruz. 🙏💕
Benim bu ayki yumurtlama tam bayram ziyaretinin ortasına geliyordu sen alıntıda yazanı demiştin.
Şimdi biz en sonuncuyu bu çarşamba icra edebilcez😄 Pik cuma ya da cumartesi olacak.
Eve dönüşte çatlama falan kalmaz artık ortada ama belki aslında çatlama geç oluyordur diyerek biraz daha devam ederiz😁 Umudum çok az bu aydan.
Benim sormak istediğim en az bi saat niye dedin? Ben 20 dk falan yatıyordum. Çok yatınca daha iyi yere mi pusuya yatmış oluyor ona göre banyoyu da sabahın körüne erteliycem 😄

Kızlar selam naber okulun kapandığı cuma günü kötüleştim boğaz ağrısı halsizlik ve ateş iki gün boyunca mahvoldum antibiyotik tedavisi gördüm bir hafta yumurtlama haftama denk geldi sanırım bilmiyorum çünkü bu ay takip yapmayacağımı söylemiştim :) neyse ben iyileşir gibi oldum sonra oğlum mahvoldu beş gün düşmeyen inatcı ateş boğaz ağrısı. Mahvoldum günlerce Allahım kimseye çözümsüz dert hastalık vermesin çocuk gözümün önünde tir tir titriyor ama 41 derece ateşle yanıyor antibiyotik tedavisi falan hiçbiri fayda etmedi en sonunda hastaneye yatış yaptık iki gün damardan ilaç aldı bugün çıktık hastaneden kanda enfeksiyon çıktı değer sınırı 5 olması gerekirken 89 çıkmıştı. Bugün hastaneden çıktık ama hala kanda enfeksiyon var. Evde antibiyotik tedavisine devam. Şu sıra salgın varmış aman dikkat edin kızlar. Okulun son günleri öğrencilerim ateşlenip hastalanmaya başlamıştı hepimiz geçirmiş olduk. Bu ay da böyle geçmiş olur sanırım. Allah hayırlısını versin. O ne zaman uygun görürse o zaman olsun inşallah. Sizler napıyorsunuz Papatyamaviss Papatyamaviss T TASUU @deeppinks @Safransari imagination forever imagination forever A Afratafrac @savascii @melegim can @cnlrm S simurgggg Tikabasa Tikabasa @destinesiaa melisaa93 melisaa93 @bebekheyecani ve diğer kızlar ❤️
Ayy cook gecmis olsun canim benim.. hastalık cok zor cocugun hastaligi ayrica zor😔😔 bizde de her sey ayni hala gebe kalmaya calisiyoruz😄😄

fnd_50 fnd_50 canım bugün aklımdan geçtin bu can nerelerde sesi çıkmıyor diyee ama misafirim vardı yazamadım. Kalp kalbe karşıymış😍Çok geçmiş olsun... Rabbim beterinden korusun 🤲🤲benim oğlanda olmuştu baharda aynı boğazlarıdan dolayı enfeksiyon 129 çıkmıştı. Biz de hastanede yatıp sonra evde ilaca devam etmiştik. Kuzenimiz çocuk doktoru o bakar bakmaz bu boğazlar ne öksürük ne balgam yapar ama çok fena enfeksiyonu artırır demişti. Kendinize dikkat edin canım, bol bol dinlen hem bedenen hem psikolojikmen, tatil sana iyi gelecek inşallah 🤲🤲🤲

Çok teşekkür ederim kuzum benim aynen çok şükür Allah beterinden korusun iyi diyelim iyi olsun Şuan şükür 🤲🏻😇🥰 bat ne zamandı senin
Çocuklar okula gidince mutlaka hastalanıyor İnşAllah tatilde bağışıklığıda kuvvetlenir oğluşunun 🥰🤲🏻 Benim bat 5 Temmuz daha çoook var gibi geliyor

Kızlar selam naber okulun kapandığı cuma günü kötüleştim boğaz ağrısı halsizlik ve ateş iki gün boyunca mahvoldum antibiyotik tedavisi gördüm bir hafta yumurtlama haftama denk geldi sanırım bilmiyorum çünkü bu ay takip yapmayacağımı söylemiştim :) neyse ben iyileşir gibi oldum sonra oğlum mahvoldu beş gün düşmeyen inatcı ateş boğaz ağrısı. Mahvoldum günlerce Allahım kimseye çözümsüz dert hastalık vermesin çocuk gözümün önünde tir tir titriyor ama 41 derece ateşle yanıyor antibiyotik tedavisi falan hiçbiri fayda etmedi en sonunda hastaneye yatış yaptık iki gün damardan ilaç aldı bugün çıktık hastaneden kanda enfeksiyon çıktı değer sınırı 5 olması gerekirken 89 çıkmıştı. Bugün hastaneden çıktık ama hala kanda enfeksiyon var. Evde antibiyotik tedavisine devam. Şu sıra salgın varmış aman dikkat edin kızlar. Okulun son günleri öğrencilerim ateşlenip hastalanmaya başlamıştı hepimiz geçirmiş olduk. Bu ay da böyle geçmiş olur sanırım. Allah hayırlısını versin. O ne zaman uygun görürse o zaman olsun inşallah. Sizler napıyorsunuz Papatyamaviss Papatyamaviss T TASUU @deeppinks @Safransari imagination forever imagination forever A Afratafrac @savascii @melegim can @cnlrm S simurgggg Tikabasa Tikabasa @destinesiaa melisaa93 melisaa93 @bebekheyecani ve diğer kızlar ❤️
Kuzum hepinize çooooook geçmiş olsun,başınızdan geçmesin tekrar böyle bir şey umarım. Toparlanmanıza çok sevindim.
Her şeyin hayırlısı kuzum. Sen zaten bu ay salacağım diyordun. Eşinle değerlendirme oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama çok takılma bu ay artık boşver. Tatil falan yapın kafanızı dinleyin.

Benim bu ayki yumurtlama tam bayram ziyaretinin ortasına geliyordu sen alıntıda yazanı demiştin.
Şimdi biz en sonuncuyu bu çarşamba icra edebilcez😄 Pik cuma ya da cumartesi olacak.
Eve dönüşte çatlama falan kalmaz artık ortada ama belki aslında çatlama geç oluyordur diyerek biraz daha devam ederiz😁 Umudum çok az bu aydan.
Benim sormak istediğim en az bi saat niye dedin? Ben 20 dk falan yatıyordum. Çok yatınca daha iyi yere mi pusuya yatmış oluyor ona göre banyoyu da sabahın körüne erteliycem 😄
Kız pik gördükten sonrası çok önemli asıl. Doktorum pikten sonra 1 hafta 1 dolu 1 boş devam dedi bana.

Şöyle, 20 dk da yeterli olur, ancak ben garantici bir insanım 😂 Bu yaz bu topikteki kimseyi gebe kalmadan salmıyorum 😂

Duşu zaten ilişkiden sonra almayın pik ve sonrasındaki günlerde. Azıcık sıkın kendinizi. Havalar ısındı, duş alacaksanız soğuk suyla, ya d aolabildiğince ılık suyla alın. Sıcak su ile duşu önermiyorlar.

çok gecmıs olsun bebegım.tez vakıtte ıyı olun ınsallah 🙌 bende arada bakıyorum kızceler napıyor dıye,bende takıp yapmıyorum bu ay spontane,çalısmalarda canımız ne zaman ısterse.bat gunumu bıle bılmıyorum yanı bu ay :) saglıgımız yerınde olsunda olur kuzucum dıger hersey..

Kız pik gördükten sonrası çok önemli asıl. Doktorum pikten sonra 1 hafta 1 dolu 1 boş devam dedi bana.

Şöyle, 20 dk da yeterli olur, ancak ben garantici bir insanım 😂 Bu yaz bu topikteki kimseyi gebe kalmadan salmıyorum 😂

Duşu zaten ilişkiden sonra almayın pik ve sonrasındaki günlerde. Azıcık sıkın kendinizi. Havalar ısındı, duş alacaksanız soğuk suyla, ya d aolabildiğince ılık suyla alın. Sıcak su ile duşu önermiyorlar.
Ben bu ay ovulasyon yapmıycam😕 Nasıl olsa kaçırcam diye hiç almadım yeniden. İşte artık denk gelirse olur. Erken yumurtlama falan. Ama çok erken yumurtlama olunca da yumurta tam gelişmeden çatlamış falan oluyormuş o da iyi değil galiba:KK43: Kısmet artık.

Evde yürüyüş yapıcam diyordum ya yogaya başladım evde😄 Stresimi alsın gevşetsin diye daha çok. Sabah akşam yapsam ancak keser beni gerçi😄 Hatta evet öyle yapayım azar azar😄

Tahmini yumurtlamadan öncesinde de dediğin gibi yapayım ben belki iyice saklanırlar yumurtayı beklerler 😂

Çatlamanın 13.günü en üstteki test 14.günü alttaki testim ikisi de farklı marka en altta çok silik görüyorum ama bugün regli ağrılarım var bu testler neden benden sürekli çizgi çıkartıyor aklım almıyor artık🥹

Eklentiler

• IMG_20230626_131752.jpg
    IMG_20230626_131752.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 55
gunes050 gunes050 R reyhani500 Boldi Boldi selam hanımlar özellikle sizi yazdım çünkü hepimizin beklediği regl tarihi aynı gün :) geçen hafta benim takvimde yumurtlama haftası gösteriyordu zaten akıntıdan da belli oluyor çok. Sadece 3 kez deneyenildik eşim ankaraya gitti ve yumurtlama haftası bitti benim :) akıntı da direk kesildi. şimdi beklemedeyim belirti arıyorum hep keşke kaşığım ağrısa keşke midem bulansa keşke akıntı gelse falan diye :) içimden söyleyip duruyorum

Sizler n’aptınız burdan haber verelim birbirimize belirtisi başlayan olursa :)

A Afratafrac canim benim kirmizilar erkenden geldi bu ay malesef :KK43: SAT 25.06 BAT 20.07.. yeni ay yeni umutlar insallah 🥰🤲🏻
Hemen güncelliyorum kuzum. ancak bir daha üzgün surat ifadesi görmeyeceğim. Nasıl olsa hepimiz Temmuz en geç Ağustos ayında bu topikte gebeyiz. Mod düşürmeye gerek yok. 💕

X