2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaaaa canım ben de gördüm silik Allah inşallh hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin çok sevindim yaaa buradaki herkes için kendim olmuş kdr mutlu oluyorum mmmmm

Yaaaaa canım ben de gördüm silik Allah inşallh hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin çok sevindim yaaa buradaki herkes için kendim olmuş kdr mutlu oluyorum mmmmm

Sen o zaman 1 dolu 1 boş ya da 1 dolu 2 boş şeklinde de ilerleyebilrsin, sperm içeride yaşıyor o süreçte. Böylece ovulasyon yapmasan da kaçırmamız olursun.

Güzel dileklerin için teşekkür ederim nasıl güzel duyguyla yazmışsın temiz kalbimden öperim rabbim kalbinin güzelliğini çocukla sevindirsin inşallah ben olmadığını düşünüyorum devamlı böyle çıkıyor testlerimde aylardır denemediğim marka kalmadı hepsi reglime yakın gölgelik çıkarıyor Regli ağrısı yaşıyorum şuan eli kulağındadır

Eğer dediğim gibi çatlama iğnesinden sonra yumurtan bir iki gün geç çatladıysa normal olabilir. Yarın, öbür gün tam netlik kazanır zannediyorum.

C
Çok teşekkür ederim canım benim. Aynı biz de öyle bat ne zaman bilmiyorum baktım çok geciktim test öyle yaparım. Bu ay hastalık ve telaşla geçti…

Değerlendirme oldu ama asla şu zaman olsun bu zaman olsun olayına girmedim ne zaman uygun ya da müsait olduk canımız istedi o zaman oldu. Hayırlısı olsun inşallah ya kuzum hepimiz için

Beni de yaz canim cunku 5 temmuz bat ama gec yumurtlama gordum bu ay galiba 7sine kaydi bat. Bakalim insallah hepimiz guzel sonuclar alırız.

Maalesef daha pik olmamış gözüküyor. Ancak benim aklımı kurcalayan bir şey var. Acaba bazı ovulasyon testkeri daha hassas ama bazıları o kadar iyi değil mi acaba. Belki de pik oluyor ve anlamıyor muyuz.
Ben birgebeningünlüğü testlerini kullanıyorum. Bana da pik gibi gelmedi ama 9. Test silik çıkınca size sorayım dedim. Normalde test yapmadan 2 saat önce sıvı alımını bırakırım bugun öyle olmadı. O yüzden mi 9. Test silik çıktı diye düşündüm.

arkadaşlar birşey sorucam benim aşılama sonrası testim beta 11 sonra 9 a düştü kimyasal gebelik geçirdim ama hala adet olmadım cumartesi test yaptırmıştım 9 çıkmıştı kimysal gebelikte kanama mı olur adet stresten mi gecikti anlamdım DIŞ GEBELİKLE ALAKASI VAR MI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…