2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Beyaz akıntı bir belirti değil kuzum. Beyaz akıntı mesela bende her regl öncesi mutlaka gelir. İnşallah vardır bebiş. Keşke devam etseymişsin ama değerlendirmeye. ovulasyonda pik mi gördün 21 inde? nasıl anladın?

Pik gördüm. Yola çıktık o yüzden devam edemedim maalesef. Benim reglime 12 gün var daha

Hem benimde gelir normalde ama çamaşırım batıcak şekilde ve bu kadar süre varken gelmez o yüzden sordum

Neeeeee hamile misin yani Kan mı verdin bugün.
Sanırımmmm ben laborantım bugün de nöbetteyim sabah baktım 9.2 saat 3 gibi tekrar baktım 10.4 çıktı geçtiğimiz perşembe günü 2.4 Ken yakaladım bakalım bundan sonra artık haftada bir takip ederim inşallah artarak devam eder.

Belirti olunca dayanamadım yaptım 15 haziran civarı yumurtlama oldu biraz daha bekliyim bakalım evde test olunca insan duramıyor ya
Bence pozitif için hal şans var bata vakit varmış
Ya ne kadar şanslısın istediğin zaman kan testi yapma şansın var. Tebrik ederim insallah sağlıklı ilerler
ah bu rüyalar hep bilinçaltından ben de yavru kediler gördüm geçen gün bebeğe yordum hemen hayırlısı
Eki Görüntüle 3265708 kizlar ya yumurtlama olmamış daha dimi?
Henüz pik olmamış ama az kalmış gibi.

Kızlar bu arada bende hiç test yapma alışkanlığı yok ya geçen ay çok belirtim vardı vücudum resmen oyun oynadı bana sadece ozaman 3 gün kala 1 tane test yaptım. Alışkanlık oluyor sürekli yapınca herhalde

Pik gördüm. Yola çıktık o yüzden devam edemedim maalesef. Benim reglime 12 gün var daha
E süper pik gününü değerlendirdiyseniz tamam o zaman, inşallah tutmuştur Burada pik günü değerlendirip sonra değerlendirmeyen ve hamile kalanlar oldu. Darısı sana kuzum.

Hem benimde gelir normalde ama çamaşırım batıcak şekilde ve bu kadar süre varken gelmez o yüzden sordum
İşte burada her bünyede farklı seyredebiliyor. Kendini en iyi yine kendin tanırsın, vücudunda neler normalde olmazdı da şimdi olmaya başladı. Ay hadi inşallah bebiştir

As bayrakları as as as

Topiğimizin ilk gebesi hayırlı uğurlu olsun, Allahım sağlıkla büyümesini sağlasın ve kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Çok sevindim.

Gebe simgeni ekliyorum o halde.

Tebrik ederim canım, Allah sağlıkla devam etmesini nasip eylesin inşallah Maşallah Belirtilerin var mıydı, sadece testle mi anladın

Supeer hayirli olsun canim. Yumurtlaman ne zamandi ovu testi yapmis miydin?.

Ayyyy çok teşekkür ederim canım yaaa bugün inanılmaz duygusallaştım hala inanamıyorum hayırlısıyla inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla

Tebrik ederim canım, Allah sağlıkla devam etmesini nasip eylesin inşallah Maşallah Belirtilerin var mıydı, sadece testle mi anladın
Teşekkür ederim ya benim göğüslerim çok hassaslaşmıştı sadece geçtiğimiz hafta başında adetime de 10 vardı neredeyse ve benim hiç böyle olmazdı adetimden önce bile hassasiyet yaşamamıştım öyle farkettim

Ben de bu ay özellikle sürekli kendimi hamileyken gördüm 3 - 4 kere üst üste görmüşümdür insan gerçeklik algısını yitiriyo sonra eşime anlattım artık o da görmüş meğer beni hamileyken demekki olucağı varmış

Yaa bende görüyorum sık sık. Şimdi bu mesajın üstüne bende hayra yorayım o zaman Allah size de sağlıkla kucağınıza alıp büyütmeyi güzel günlerini görmeyi nasip etsin inşallah

Topiğimizin ilk bebeği uğurlu gelsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…