2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım benim antibiyotikli durumun varsa doktora danışmalısın.bu durumlarda da kullanılabilen antibiyotikler var. Kullanmazsan daha dirençli olabilir çok geçmiş olsun çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum

Sen nerelerdesin bebek ya, eskisi kadar aktif değilsin
Ben eski ben değilim ahahhahaj şaka bir yana kendimi tatile kaptırdım bol bol kitap okuyorum kafam dağılıyor kitap okumaya bayılırım kitap kurduyumdur tatil olunca da sardım iyice. Girip bakıyorum arada ama dediğin gibi eskisi kadar takip edemiyorum

Ayy inşallh cnm yaa
Bnde topiklere bayaa baktım kimsede sorun çıkarmamış çoğu küçülüp kaybolmuş
Yok hiç takma Rabbim onu öyle korur hayat benim görümcem çok büyük çikolata kisti ile doğurdu biliyor musun yenilerde. Allah’ın izniyle bir şey olmaz korkma sen

Kızlar sanki idrarım yanıyor. Enfeksiyon gibi değil ama vajinamda yanma var gibi. Acaba enfeksiyon mu kaptım gebelik belirtisi olabilirmi

Artık bi test yapsan acabaaa ne dersinnn
Aşkım testim yokki ya. Ben full işteyim eczane gidip gelemem ki akşamda çıkıyorum 7 buçukta. Mecbur bekleyeceğim adeti. Tek kafamı karıştıran sol tarafımdaki ara ara ağrı. Genelde sağım ağrırdı ya farklı yerden yumurtladım ya da bebişten.

Canım benim antibiyotikli durumun varsa doktora danışmalısın.bu durumlarda da kullanılabilen antibiyotikler var. Kullanmazsan daha dirençli olabilir çok geçmiş olsun çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum
Şuan düne göre çok çok iyiyim atlatıyorum sanırım ayakta sağol kuzum teşekkür ederim

Ay daha gününe de var ben çatlarım ya

Valla bebişim ben 1 ay kullandım ve kocaman kistim olmuş. ama bende pcos var. Bu neden olmuş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…