2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

normaldede korkagın tekiyim sen düşün o an cocuğum olacak bunu yapmam lazım diye o düşüncede girdim alttan muayene olur gibi düşündüm çok şükür atlattım inş güzel sonuc alırım 🙏
Bende bu düşünceyle gittim devlette çekinmiştim anestezi yapmıyorlar ve benim iki tüpüm tıkalıymış canım çok yandı ama dişimi sıktım 🥲 sonra da ameliyat oldum umarım bu ay güzel haberler alırız hepimiz 🌸

Çok geçmiş olsun canım doktorunuz sonucu açıklayınca banada yazarmısın. Benim annemde 3 sene oldu gögüs kanseri atlattık çok şükür. Şimdide cigerleri çok dolmuş doktor kötü hastalıktan şüphelendi ama tomografi çekti iltihap dedi ama haftaua yine çagırdı. Bizde çok korkuyoruz bu hastalık korkuyla yaşatıyor insanı allahım düşmanıma bile vermesin annenede annemede allahım birdaha yaşatmasın inşalalh 😔😔bize bagışlasın onları
Sağol canım cidden çok zor süreç geçirdik 3 evdeydi rahim kanseriydi işte kontrollü hasta şuan böbrek yetmezliğe başladı 2 böbrekte Allahım dediğin gibi düşmanıma vermesin anneciğinede çok geçmiş olsun kuzum Allahım alsın bu hastalıkları 🙏🙏her an birşey olucak korkusuyla yaşamak çok zor

Bi kaç lezyon var ama ciddi birşey olduğunu düşünmüyorum balım. Annelerimizde memede de çıkıyor düzenli ultrasonla bakıyorlar. siz gösterin ama yinede takip önemli😘
Aynen kendi doktorunda bakcak ama çok var kontrolüne ben merak ettim için sordum ❤️❤️🥰🥰

Eklentiler

• IMG_20230719_133119.jpg
    IMG_20230719_133119.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 58
Çok geçmiş olsun canım doktorunuz sonucu açıklayınca banada yazarmısın. Benim annemde 3 sene oldu gögüs kanseri atlattık çok şükür. Şimdide cigerleri çok dolmuş doktor kötü hastalıktan şüphelendi ama tomografi çekti iltihap dedi ama haftaua yine çagırdı. Bizde çok korkuyoruz bu hastalık korkuyla yaşatıyor insanı allahım düşmanıma bile vermesin annenede annemede allahım birdaha yaşatmasın inşalalh 😔😔bize bagışlasın onları
Amiiin bebeğim amin benim ailem için de dua eder misiniz? Sağlıklarına kısa sürede kavuşurlar İnşAllah 🤲🏻

aşklarım klomen kımler kullandı aramızda?bı yan etkı kıst fln herhangı bısey oldumu?ben bıraz alerjık bunye olunca,klomene eylulde yıllık ıznım var o zaman baslayacagım ınsallah,kafamda oyle karar aldım,ama cogul gebelık kıst fln bıraz korktum prospektusunu okuyunca. savascii savascii askım sen klomen mı kullanmıstın?

Bende bu düşünceyle gittim devlette çekinmiştim anestezi yapmıyorlar ve benim iki tüpüm tıkalıymış canım çok yandı ama dişimi sıktım 🥲 sonra da ameliyat oldum umarım bu ay güzel haberler alırız hepimiz 🌸
bende devlette cektim canım benim ilk ilaçta geciş tam olmadı ikincide cok şükür oldu hafif tıkanıklık vardı dedi doktor 3 ay böyle dene dedi bakalım bu ilk ayım inş olumlu sonuc alırız

aşklarım klomen kımler kullandı aramızda?bı yan etkı kıst fln herhangı bısey oldumu?ben bıraz alerjık bunye olunca,klomene eylulde yıllık ıznım var o zaman baslayacagım ınsallah,kafamda oyle karar aldım,ama cogul gebelık kıst fln bıraz korktum prospektusunu okuyunca. savascii savascii askım sen klomen mı kullanmıstın?
Ben kullandım canım herhangi bir yan etki yada kist yaşamadım hatta ilk kullandığım ay hamile kalmıştım iki yumurta büyümüş biri tutmuştu ☺️ Keseyi görene kadar ikiz ihtimali yüksek demişti doktorum

X