2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar arkadaşımı yolladım ben test almaya prodoctor erken gebelik almış oda bu şekilde çıktı ☺️ melisaa93 melisaa93 @Tikabasa melegim can melegim can ve diğer güzeller Eki Görüntüle 3274359
Hoşgeliyor bebiiişşş 🧿🧿🧿🧿🤰🤰
Yumurtlama ve çatlama döneminde ilişki sırasında kasıklarda ağrınız oluyor mu?
Evet canım oluyor. Resmen yumurtamı hissediyorum. Sadece ilişki esnasında da değil, özellikle tam çatlarken otururken bile hissediyorum ben.

Ah canım benim teşekkür ederim gaza ve motivasyona ihtiyacım vardı. İnşallah kuzummm dediğin gibi olacak 🙏🥰♥️
bende çok takmıştım hem işlem sırasında hemde işlemden sonra ağrı çok olursa diye. korktuğum kadar olmadı 10 dakikalık hafif adet ağrısı ki sen anestezili çekilecekmişsin işlem sırasında zaten duymayacaksın ağrı için rahat olsun

Canım senin hsg aletin c kollu muydu? Benimki c değilmiş ama anestezili olacağım. Birazcık tırsstımm
yok canım degildi bide anestesiz cektim inan çok rahat gecti o kadar korkmana gerek yok bide anestesi vereceklermiş hiç bişey hissetmezsin uyandıgında adet agrısı olur o kadar

bende çok takmıştım hem işlem sırasında hemde işlemden sonra ağrı çok olursa diye. korktuğum kadar olmadı 10 dakikalık hafif adet ağrısı ki sen anestezili çekilecekmişsin işlem sırasında zaten duymayacaksın ağrı için rahat olsun
Canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için. 🙏 İçim rahatlıyor. Korkum kalmadı walla yazılanlar sayesinde ♥️

yok canım degildi bide anestesiz cektim inan çok rahat gecti o kadar korkmana gerek yok bide anestesi vereceklermiş hiç bişey hissetmezsin uyandıgında adet agrısı olur o kadar
Yaa maşallah sana kuzummm ♥️🙏 hem c kollu değil hem anestezisiz çekilmişsin 👏🏼👏🏼👏🏼 tamam canım ben de hiç korkmuyorum artık 🤗 teşekkür ederimm

Evetttttt benim kırmızılar gelmeye başladı 🥰 oh be, şimdi önüme bakabilirim.
Ağustosta gümbür gümbür geliyoruz diyorummm, dediğimi yineliyorum, Ağustos bizim ayımız olacak inşallah. En doğru zamanı en sağlıklı zamanı bekliyor bebişler belli ki. Yola devam 🥰🥰🥰

X