2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

yok farketmez canım.benımkıde c kollu degıldı,anestezılı ıse hıcbır sorun olmaz merak etme.bendede catlamıstı adet olunca bakmıstı burdakı doktor,ama demekkı herzaman yumurtlama olmuyormus ıste,korkma hsg den ınsallah sana sıfa olacak ben ınanıyorum edahandro edahandro
Ohh rahatladım yaa Allah razı olsun. C kollu olmayan birinden bunları duymak beni rahatttı kuzum sağolasın. Allah muradını versin bebeşini versin inşallah 🙏🙏🙏 . Bak sen ya yumurtlamalara bile güvenn yok walla. Belki boşu boşuna değerlendiriyoruz haberimiz yok

bülent hoca kuzum,hamılelık olusunca benı devredecek ayse hanıma yada mustafa beye,ama olusana kadar yardımcı olacak,normalde gebelık ıslerıne bakmıyor o onkoloji ve kadın hastalıklarıyla ılgılendıgı ıcın ama benım dıs gebelık ve myom amelıyatı işlemlerımı yaptıgı ıcın sagolsun ılgılenıyor.
İnşAllah kısa zamanda devreder seni bebeğim 😍 güzel haberini yakında duyacağız eminim 🥰

Ohh rahatladım yaa Allah razı olsun. C kollu olmayan birinden bunları duymak beni rahatttı kuzum sağolasın. Allah muradını versin bebeşini versin inşallah 🙏🙏🙏 . Bak sen ya yumurtlamalara bile güvenn yok walla. Belki boşu boşuna değerlendiriyoruz haberimiz yok
hsg den hıc korkma gercekten,tuplerın acıksa zaten benım gıbı hıcbısey hıssetmezsın sonrasında kapalıysa belkı bıraz agrın lekenmen olur oda gecer hemen merak etme.yumurtlama ısıne gelınce zaten 5,6 denemede olmuyosa mutlaka bı sorun vardır bebegım,artık yumurtlama sorunumu tüp sorunumu sperm sorunumu onu tespıt edıp cozmek lazım.bosa vakıt kaybetmenın anlamı yok yanı

Ne güzel kuzum kolaycacık olmuş 🙏 darısı bana. 7 ay çok geç değil kuzum kendini yıpratma.
Alacağım canım mutlaka. C kollu olsa bile alacaktım da sonrasında çok ağrım olursa diye korkuyorum. 🙏♥️ İnşallah kolay geçer
Benim ilk çektirdiğim c koltuk diğildi ama anestezi almıştım çok süper gecmişti ikinci ama c koltuktu anestezi almadım o da o çok süper oldu her ikisinde de eve dönerken hiç ağrım olmadı aksine gezdik dolaştık hiç korkma ben aşırı korkak biriyim☺️

Alet C kollu da olsa farklı da olsa zaten anestezili çekilecekmişsin kuzum. Neyi kafana takıyorsun ki. azıcık rahatlat kendini. Hiç bir şey anlamayacaksın olup bitecek.
İnşallah kuzum. Sonrasında on gün kanaması olanları, ağrısı olanları okudum da yanlışlıkla 🙈🙈 ondan bi tırstım. Ama iyi geldi bu motivasyon cümleleri çok sağolun. Şimdi yapıyorum dese yaptırılan wala doktoruma öyle gaza geldim 😅😅 devleti bilmiyorum canım ama özel görüntüleme merkezi 5000 istedi benden şimdi.

Yumurtlama ve çatlama döneminde ilişki sırasında kasıklarda ağrınız oluyor mu?

Kızlar arkadaşımı yolladım ben test almaya prodoctor erken gebelik almış oda bu şekilde çıktı ☺️ melisaa93 melisaa93 Tikabasa Tikabasa melegim can melegim can ve diğer güzeller
IMG20230719122224.jpg

Benim ilk çektirdiğim c koltuk diğildi ama anestezi almıştım çok süper gecmişti ikinci ama c koltuktu anestezi almadım o da o çok süper oldu her ikisinde de eve dönerken hiç ağrım olmadı aksine gezdik dolaştık hiç korkma ben aşırı korkak biriyim☺️
Oh oh oh maşallaaahh maşalllaahh 🤗🤗🤗 süper süper süper ♥️ sağol canımm

İnşallah kuzum. Sonrasında on gün kanaması olanları, ağrısı olanları okudum da yanlışlıkla 🙈🙈 ondan bi tırstım. Ama iyi geldi bu motivasyon cümleleri çok sağolun. Şimdi yapıyorum dese yaptırılan wala doktoruma öyle gaza geldim 😅😅 devleti bilmiyorum canım ama özel görüntüleme merkezi 5000 istedi benden şimdi.
Ben de yaptırıcam ama hiç araştırmıyorum. Dayanılmayacak bişi olsa zaten kimse yaptırmazdı diyorum kendime. Hamile kalırsam doğum videosu da izlemem ehrhalde. Bunalrla hep kendimizi strese sokuyoruz.

X