2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Mervenur277 canım sen ateş ölçümü yapıyordun dimi kacıncı günden sonra yükselmeye başladı ateşin benim bugün döngümün 20 . günü ateşim hala 36.50 lerle cıkıyor bu ayda mı tutmadı diye düşünmeden edemiyorum

Bu ay takip yapmadı kuzum ne ateş ne ovülasyon testi saldı hamile kaldı maşalllah ateş tablon varsa at bakalım canım

Yok kuzum gayet güzel gidiyor şuan çatlamadan sonraki 6. Günün bazılarında 7. Gün yerleşme düşüşü yada aksine yukarı dogru bi yükselme olabiliyor tabi herkesde olmuyor inşallah tutunur bebişin 1 haftaya güzel haberi verirsin. Benimde çatladı bugün sonunda pes ediyordum az kalsın

inşallah meloşum senin yumurtada cok şükür çatlamış koçişin buna sevinemicek ama ne güzel gidiyordu tüh

Benim de bugün geldi canim

Kızlar birşey sorucam yumurtalama takibi değilde mesela 1. 3 .5 .7. Falan diye arada 1 gün bırakarak beraberlik olsa gebelik şansını yakalayabilir miyiz acaba
Valla benim doktorum zaten bana 1 dolu 1 boş gidin 11. günden itibaren demişti. Zatene ilişkinin ertesi günü kanallarda hala sperm olacağı için hiç bir günü atlamamış gibi olursunuz demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…