2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Mervenur277 Mervenur277 canım sen ateş ölçümü yapıyordun dimi kacıncı günden sonra yükselmeye başladı ateşin benim bugün döngümün 20 . günü ateşim hala 36.50 lerle cıkıyor bu ayda mı tutmadı diye düşünmeden edemiyorum 😅
Kuzum normalde olcuyordum bu ay ölçmedim valla dedim stres yapmicam yumurtlama günü ölçerek hiç takip etmedim yumurtlamayı 😂 bazen ateş sınırın düşük seyredebilir çiçeğim 🥰

Eklentiler

• IMG20230719095146.jpg
    IMG20230719095146.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 56
Günaydın canım bu testi dün bende yaptım böyle bir çizgi çıkmadı var gözüküyor inşallah vardır🤲 ama yinede dün başka arkadaşında silik çizgi vardı ama başka testte yinede kan verdi çıkmadı o yüzden regle kadar bekle yada istersen yarın yeniden yap koyulaşmasını takip et
Kip kirmizi gormedem hastane yolunu tutmayacam insallah 🥴

İnşallah çiçeğim çok teşekkür ederim eşim de baya takıyor sürekli diyor ya buna da bir şey olursa dedim kötü düşünme bir şey olmayacak Allah'ın izniyle.
Kaynanamlar köyde hamilelik olmasa oraya gidecektim ama olduğu için ne olur ne olmaz annemlere gideceğim orası benim için daha rahat olur iş güç uzanıp kalkma konusunda hem adn hastanesi de çok yakın annemlere daha iyi olur benim için
Bence de annenler daha rahat olur bebişim. Boşver kaynanayı 😂😂 eşin de sen de olumlu düşünün lütfen kötüyü çağırmayın iyi düşünün iyi olsun Allah’ın izniyle alacaksın kucağına 😍😍

inşallah meloşum senin yumurtada cok şükür çatlamış koçişin buna sevinemicek ama ne güzel gidiyordu tüh 🤣🤣
Ay kuzu o konuyu hiç deme ya önceki
Gece 2.30 da ilişki olmuştu zaten dün gece es geçtik çatlarsa sabah yaparız dinlen dedim. Neyse baktım sabah çatlamış uyandırdım vallahi
Zoraki oldu nazar ettim kocama 😂😂😂

Günaydın kuzum. Ay heyecanlandırıyor bu gölgeler beni. Başka bir test ile dene ve o testi görene kadar hemen umutlanmayalım. Geçenlerde bu testi ilk defa kullandığımda bana da gölge çıkarttı bu test çünkü.
İlk isim o olucak hemen baska test daha oncede basima gelice iste yinedeinsan umutlaniyor

Ay kuzu o konuyu hiç deme ya önceki
Gece 2.30 da ilişki olmuştu zaten dün gece es geçtik çatlarsa sabah yaparız dinlen dedim. Neyse baktım sabah çatlamış uyandırdım vallahi
Zoraki oldu nazar ettim kocama 😂😂😂
hakketen nazar degdi 😅😅yine olmuş ya sonuc önemli bizim için bizim bu ay rahim filmi çektik diye fazlada ilişki olmadı bakalım hayırlısı artık umarım hepimiz pozitifleri görürüz 🙏🥰

X