2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum normalde olcuyordum bu ay ölçmedim valla dedim stres yapmicam yumurtlama günü ölçerek hiç takip etmedim yumurtlamayı bazen ateş sınırın düşük seyredebilir çiçeğim

Kip kirmizi gormedem hastane yolunu tutmayacam insallah

Bence de annenler daha rahat olur bebişim. Boşver kaynanayı eşin de sen de olumlu düşünün lütfen kötüyü çağırmayın iyi düşünün iyi olsun Allah’ın izniyle alacaksın kucağına

inşallah meloşum senin yumurtada cok şükür çatlamış koçişin buna sevinemicek ama ne güzel gidiyordu tüh
Ay kuzu o konuyu hiç deme ya önceki
Gece 2.30 da ilişki olmuştu zaten dün gece es geçtik çatlarsa sabah yaparız dinlen dedim. Neyse baktım sabah çatlamış uyandırdım vallahi
Zoraki oldu nazar ettim kocama

İlk isim o olucak hemen baska test daha oncede basima gelice iste yinedeinsan umutlaniyor

Ay kuzu o konuyu hiç deme ya önceki
Gece 2.30 da ilişki olmuştu zaten dün gece es geçtik çatlarsa sabah yaparız dinlen dedim. Neyse baktım sabah çatlamış uyandırdım vallahi
Zoraki oldu nazar ettim kocama
hakketen nazar degdi yine olmuş ya sonuc önemli bizim için bizim bu ay rahim filmi çektik diye fazlada ilişki olmadı bakalım hayırlısı artık umarım hepimiz pozitifleri görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…