2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

edahandro A Afratafrac Gunaydin simdi biranda uyandim ve test yaptim hemen artimed strip test ilk bes dk olustu ben gormek istedigim icin mi goruyorum bakarmisiniz
Günaydın canım bu testi dün bende yaptım böyle bir çizgi çıkmadı var gözüküyor inşallah vardır ama yinede dün başka arkadaşında silik çizgi vardı ama başka testte yinede kan verdi çıkmadı o yüzden regle kadar bekle yada istersen yarın yeniden yap koyulaşmasını takip et

Bıde normalde ovulasyon testi yaptığında piki falan görüyomuydun
Tabı canım daha hıc pık gormedıgım olmadı.hersey normal sekılde ılerlıyor yanı.pık oluyor bır ıkı gun sonra sılınıyor.demekkı olgunlasmamıs yumurtayı atıyor vucut bılmıyorumkı.bu ay bakalım adetım nasıl olacak yumurtlamaya gıdecek yumurta yok dedı ya yıne gununde adet olacakmıyım bakalım

Canım benim az önce test yaptım, kaset testten ama negatif daha günüm var ama umudum yok. Çünkü olsaydı silik de olsa çıkardı. Neyse reglim gelince yazarım yine...

kızlar günaydın ben geç yumurtladım yani adetimin 25. Günü yumurtam çatladı adetim 5 gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif 12 gün geçti çatlamadan sonra . Olsaydı çıkarmıydı erken gebelik testinde ?

Kızlar ya benim modum cok düştü psikolojim bozuldu regl olunca. Ne yapacam bilmiyorum
Canım her ay hepimiz öyle oluyoruz galiba. Ağlayıp kendimizi harap ediyoruz. Bu ay ağlamayacağım diye kendime söz verdim ve hsg çekilmeye karar verdim. Öyle de yapıyorum. Bi yerden kendimi bağlamaya çalışıyorum. Ümitsizliğe kapılmamamız lazım. Stres en büyük düşmanımız. En doğru zamanda sağlıkla bulsun bebişlerimiz bizi.

Hoşgeldin canımmm Ayın 27 sinde güzel haberlerini bekliyor olacağız.

Yumurta takibi yaptıracak mısın canım? B Buffalosos nın doktoru da benzer bir şey söylemiş galiba, inofolic kombi kullandı yumurta atağa geçti o ay hamile kaldı

Kuzum göremedim sanırım önceki yazdıklarını ama ilk defa mı yumurta takibi yaptı doktorun da ortaya çıktı bu durum?

Çatladığı günün ertesi güne 1 diyerek saydığında 12. Gündeysen yüksek oranda çıkmalıydı canım

Kızlar ya benim modum cok düştü psikolojim bozuldu regl olunca. Ne yapacam bilmiyorum
Muhteşem bir şey regl olabilmek, ne güzel sağlığımız yerinde. Şükretmek için bir sebep daha

Bunlar en heyecanlı zamanlarımız, geriye dönüp baktığımızda tatlı tatlı hatırlayacağız. Senin sıpan da vakti zamanını bekliyor, moral bozacak bir şey yok. Yaz ayındayız her şey cıvıl cıvıl, çıkıp gez dolaş, tatil yap. Arkadaşlarınla görüş. Sevdiğin dizi filmleri izle. Kendine vakit ayırıp spor yap.

Zaman akıp geçiyor. Ne diyorduk müdahale edemediğimiz şeylere takılı kalmak ve üzülmek yok. Mottomuz bu. Daima dim dik önümüze bakacağız ve o umut asla eksilmeyecek.

Bebişim patlat bir test gelsin. Korkunun ecele faydası yok. Hem daha hızlı önüne bakıyor insan kafada bişiler netleşince

edahandro A Afratafrac Gunaydin simdi biranda uyandim ve test yaptim hemen artimed strip test ilk bes dk olustu ben gormek istedigim icin mi goruyorum bakarmisiniz
Günaydın kuzum. Ay heyecanlandırıyor bu gölgeler beni. Başka bir test ile dene ve o testi görene kadar hemen umutlanmayalım. Geçenlerde bu testi ilk defa kullandığımda bana da gölge çıkarttı bu test çünkü.

Bu testteki çizgiyi ben göremedim kuzum.

Günaydın iki gündür giremedim iş yoğunluğu vs derken nasılsınız çok sayfa birikmiş okuyamadım var mı güzel haberler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…