2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay bende bu hafta uzak kaldım merak ediyorum kimler test yaptı neler oluyor

Ay bende bu hafta uzak kaldım merak ediyorum kimler test yaptı neler oluyor
Yatılı misafir olunca öyle oluyor canım. Yatağa girince de pert oluyor insan okuyayım diye açıyorum ama göz kapaklarıma daha fazla mani olamıyorum

Ben okudum baktım yeni bir haber yok sen rahat et uyu

Canım benim 3 ünde çatladı diyordum ama adet bekliyorum, bu sabah ağrıyla uyandım ama henüz gelmedi, test yapamıyorum yarın gelir diye düşünüyorum ağrım var

Oy kızlar ne kadar çok yazışmışsınız kızlar ben bu bal çörekotu karışımını yaptım. 2 günde bir değerlendirdik. Ben de işe yaramadı hatta burada biriyle beraber yaptık hatırlıyor mu bilmiyorum ama çörekotunu öğütemeden yedim ki çok severdim çörekotunu eşime propolis de almıştım. İnşallah size şifa olsun ben de burada bir forumda okumuştum biri öyle hamile kalmıştı.
Ben 31. Gün hala Regl olmadım acaba hamiş olabilir miyim korkuyorum test yapmaya da. Bir de çok değerlendiremedik kayınvalide evinde (buraya ne zaman Regl olmadım geçti desem peşine Regl oluyorum )

A Afratafrac canim ben test yaptim malesef bembeyaz birdahaki aya insallah sat 15.07 bat 10.08

Merhaba A Afratafrac bat:31 temmuz
Sat:30 haziran ekleyebilir misin

Bu ay rahim filmi cektircem kızlar korkuyorum ama ihtimal yükseliyo diye de ümitliyim inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize
Aa aynı gün bat benimde 31 Temmuz ben geçen ay çektirdim rahim filmi inşallah gerek kalmaz korkma en fazla 5 dk sürüyor

Bu test hakkında çok bilgim yok ama gayet net görünüyor canım Dün yaptıysan atar mısın karşılaştıralım. Kaç gün geçti yumurtlamadan
8 temmuzda yumurtlama ve catlama oldu tamda takvime gore ve suan bata 3 gun var diyor dun bir cizgi goremedim bunada umutlansam mi umutlanmasam mi bilemedim gercekten bugun yaptigim testin arkasinda 20 dk dan sonra cikan sonuclari okumayin yaziyordu ama ilk bes dk cikti

Eklentiler

• IMG_20230718_100849.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 82
Bu test hakkında çok bilgim yok ama gayet net görünüyor canım Dün yaptıysan atar mısın karşılaştıralım. Kaç gün geçti yumurtlamadan
Bunlari hemen gorur gormez cektim hatta

Eklentiler

• IMG_20230719_062726.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20230719_061602.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 81
Dun belimde var kasiklarimda asiri agrim vardi ozur dilerim kremsi akintim devam ediyor normalde adete yakin kuru olurum insallah hayirlisi olsun okadar cok ihtiyacim var ki melegime simdi bile belim karnim agriyor adet gelecek diye korkuyorum okadar yani i

Kullananlar basina gelenler varsa yardim ederler insallah

İyi düşünelim iyi olsun İnşAllah Artık biraz sabır göstermek gerek varsa net şekilde belli eder kendini birkaç gün içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…