2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Arkadaşlar merhaba yarın dahiliye randevum var bir ay önce tsh değerim 3.77 çıktı ama kadın doğumcum bana bişey demedi ama başka doktorların yayınlarında2.30 olması lazım en fazla diyorlar fikrinizi almak istiyorum sizinde

Bence gitme canım sal gitsin valla ne kadar çaba, olmayınca o kadar hayal kırıklığı. Herşeyi Allaha bırakıp kendimize vakit ayıralım. Kafamızı dağıtalım. Tek amacımız bu olmasın. Eğer büyük bir sıkıntın yoksa ki yok gibi sal gitsin bence

Canlarım karından keseyi görduk çok şukurbeta vermye grek kalmadı

Ama 6 cmlik yumurtalık kistın var dedi
O nerden çıktı moralim bozuldu çok
15 gün sonra kalp atışına çağrdı
Maşallah kuzum kiste takılma başka bir doktora daha görün ama mutlaka inşallah kalp atışını da güzelce duy

Şansımız yaaa tatil gidip adet olmak olsun kuzum inşallah doktora gerek kalmaz. Bence senin ki tamamen stres çünkü senin zaten çocuğun var sonuçlarda da sıkıntı yok

Merhabalar, Sat 02.07.2023 Bat 10.08.2023 ekleyebilir misiniz A Afratafrac

3-4 ay önce tarlusal kullanmıştım şuan adetim düzenli

Kuzum bu doktora ilk defa gittim ben. Prof. Öyle detaylı şöyle yaparız böyle yaparı demedi. Ama ilk bunla başlanır böyle başlayalım Regl olunca gel dedi ama gerekirse ben söylerim çatlatma iğnesini. Aşılama için rahim filmi gerekiyor galiba öyle birşey söyledi sanıyorum

Cnm adetın geldımı senin

Kesinlikle canım yazlık bir yerdeyim ve ben denize bile bir kere girdim olur da bi sey varsa ne bileyim mikrop falan kapmayayım diye evhamlarla, nedir bu ya düşün düşün valla yeter
Çabuk koş şu an akşamın en güzeli deniz saati başlıyo. Hemen güllemesine denize atla saat 20.00 e kadar da sudan çıkma bol bol yüz her gün.

Can kızlarım
Hepınıze iyi dilekleriniz için çok tesekkur edıyorum iyi ki varsınız

Niqu cnm akrabam orda çalışıyo o önerdi bu doktoru, paldır küldür baktı, alel acele, keşke genetik sonuçlarından sonra gebelik düşünseydınız dedi, coraspin kullanma dedi

Kistle ilgılı bnim böyle vakalı hastalarım oldu, bişy olmaz vs hiçbişy demedi
Bu kist nrden cıktı anlamadım
2-3 ay öncesıne kadar istanbuldaki doktor bısey demedi

Papatyamaviss dediğin gbi 10 gün sonra başka bi doktora çıkıp farklı bi yorum beklicem, zaten bu doktor izne çıkıyomuş

Şansımız yaaa tatil gidip adet olmak olsun kuzum inşallah doktora gerek kalmaz. Bence senin ki tamamen stres çünkü senin zaten çocuğun var sonuçlarda da sıkıntı yok
Ben de öyle düşünüyorum. B Buffalosos nın o attığı rahatlama videolarını dinle bari bu ay öyle uyu. fnd_50

Hayırlı olsun canım herhangi bir sorun varmıydi sizde tedavi oldunuz mu
Arkadaşım ben pcos hastayım iki yıldır istiyorduk olmamıştı hsg klomon femera çatlatma iğnesi ne varsa denemistik geçen ay eşim sperm testi verdi ve çok düşüktü bir ay bekleyip aşılama ardından tüp bebek deneyelim diye düşünüyorduk ve bu ay oldu ben bal tarçın çörek otu yedim eşimde keçiboynuzu propolis çakşır otu suyu bütün tuşlara bastık aslında sayı yükselsin diye düşündük hamilelik sürpriz oldu

Bizde bebiş istiyoruz tsh ım 5,5 çıktı kadın hastalıkları doktorum dahiliyeye yönlendirdi dahiliye doktoru ise gebelik için 2 - 2,5 arasında olması gerektiğiniz söyledi ve levetron 25 mg yazdı 1 aydır kullanıyorum

A Afratafrac canım beni de listeye yazar mısın sat 16 temmuz bat 13 ağustos
Canım bu dediklerini nerden buldun aktardan bulabilir miyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…