2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Arkadaşım ben pcos hastayım iki yıldır istiyorduk olmamıştı hsg klomon femera çatlatma iğnesi ne varsa denemistik geçen ay eşim sperm testi verdi ve çok düşüktü bir ay bekleyip aşılama ardından tüp bebek deneyelim diye düşünüyorduk ve bu ay oldu 🥰 ben bal tarçın çörek otu yedim eşimde keçiboynuzu propolis çakşır otu suyu bütün tuşlara bastık aslında sayı yükselsin diye düşündük hamilelik sürpriz oldu 🥰
Bugün 2. kişiden duyuyorum bu bal-tarçın-çörek otu karışımını. Reglim gelirse ben de deneyeceğim ağustos ayında. Zaten 3 ürüne de bayılırım.

Canım bu dediklerini nerden buldun aktardan bulabilir miyiz
Hepsi Trendyol da var arkadaşım çakşır kökü suyu yaz çıkar akzer marka aldı propolis balı bütçene göre alabilirsin bir çok seçenek bizde ordan aldık inşallah sende de işe yarar çakşır suyunu sabah akşam reglinin ilk günün den itibaren on gün boyunca bende içtim sonra bıraktım 🙂

İlk defa denedim bende hangisi sebeb oldu bilmiyorum ama canım kısmet oldu bu ay denemekten zarar gelmez inşallah sende de işe yarar 🥰🥰
İnşallah bebişim. Bende de pcos var. Çakşır kökü suyundan bend e alim. Erkekler de kullanabiliyormuş sanırım onu. Eşim de içsin.

İlk defa denedim bende hangisi sebeb oldu bilmiyorum ama canım kısmet oldu bu ay denemekten zarar gelmez inşallah sende de işe yarar 🥰🥰
Bende de pcos vardı soğan kürü yaptım lh ım 11.6 dan 4.3 seviyelerine düştü ama bir yandan da inofolic combi hp kullanıyorum yumurtaları geliştirmesi adına hangisi işe yaradı bilmiyorum, başka öneriniz var mı hamile kalmayı kolaylaştıracak

Canım benim hep yumurtlama dönemi başlardı adet olana kadar olurdu ama bu seferki biraz daha keskin bir agriydi nirmaline göre
Benimde ovulasyonla başlayıp adetle bitiyor canım böyle olanların bazılarında gebelikte hiç ağrı olmuyormus da ondan sordum teşekkür ederim bebişin hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah canım 🙏💞

Bende de pcos vardı soğan kürü yaptım lh ım 11.6 dan 4.3 seviyelerine düştü ama bir yandan da inofolic combi hp kullanıyorum yumurtaları geliştirmesi adına hangisi işe yaradı bilmiyorum, başka öneriniz var mı hamile kalmayı kolaylaştıracak
Bal tarçın çörek otunu dene istersen bir de bu ay Google tam tarif bulursun canım 🥰

X