2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Maşallah kuzum ne kadar güçlüsünn. Gümbür gümbür geleceksin inşallah önümüzdeki aya. Hep birlikte ağustosu şenlendireceğiizz

Maşallah kuzum ne kadar güçlüsünn. Gümbür gümbür geleceksin inşallah önümüzdeki aya. Hep birlikte ağustosu şenlendireceğiizz
Canım inanır mısın artık cidden umursamıyorum belkide dogrusu ve hayırlısı budur artık olursa olur olmazsa herkes cocuk sahibi olmak zorunda degil eşimle de geçen öyle konuştuk zaten bu kadar anlam yüklemeye ve her şeyi ertelemeye gerek yok artık kendim için yaşama vakti

Kızlar sadece size bi sorum olacak ben ciddi anlamda salmaya karar verdim ama 24 üne randevu almıstım doktora görünmeye sizce ne yapayım gitsem mi gitmesem mi hormonlarda en son sorun yoktu mayısta tüplerde açıldı, valla gidip aynı sürecleri yaşayasım yok siz olsanız napardınız

Bu dediklerini kendim için de alıyorum. O kadar harap etmeye başladım ki kendimi. Dünyanın sonu olmadığını ve bunun bir süreç olduğunu bilmemiz gerekiyor. Yüreklerimiz ferah olsun,

İşte buuuu. Hayat akıp gidiyor ve bizler bu sadece çocuk da değil hayatın her alanında bir şeye takılıp kalabiliyoruz. Bunu fark ettiğimiz anda o şeyden sıyrılmak ve kafaya takmamak çok önemli. Alacağız güzel haberini bebişim

Canım salacaksan iptal et bence...ben de Mayıs da öyle bi sürece girdim. 1.5 ay mola verdim şimdi hsg ile sahalara dönüş yapıyorum. Bir sorun yoksa değerlerinde biraz akışına bırak istersen. 1 ay, 6 ay ne kadar ihtiyacın varsa mola al hayattan. Kaç ay oldu siizin?

Hiç bir sorunun yoktuysa ben olsam gitmezdim kuzum. Zaten tüpler daha Mayıs ayında açılmış. Ağustos ayında bence tamamen sal.

Kesinlikle canım yazlık bir yerdeyim ve ben denize bile bir kere girdim olur da bi sey varsa ne bileyim mikrop falan kapmayayım diye evhamlarla, nedir bu ya düşün düşün valla yeter

Canım ben geçen ay ve bu ay kimyasal geçirdim. Bu ay 1 hafta gecikti. Normal adete göre 1 tık daha fazla ağrım var bugün kanamanın 2.günü.ama aşırı ağrı var diyemem. Sen kimyasal mı geçirdin?

17 ama bunun 14 ayı tüpler kapalıymıs canım 3 aydır acıldı hsgden sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…