2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayırlı olsun canım herhangi bir sorun varmıydi sizde tedavi oldunuz mu

Kızlar kimyasal gebelik geçirenler kanamanız nasıl oldu? Benim bu ay 4 günüm gecikti diye acaba bende mi yaşıyorum diye düşündüm ama emin de olamadım. Çok ağrım var normalde bugün ağrının olmaması lazım. Benim iki gün olur ağrım 3. Gün normale dönerim ama şu an çok sancım var ilk gün gibi. Ve kanamam da çok oluyor . Kimyasal değilse de bir gariplik var. Her zamanki gibi değil

Canlarım karından keseyi görduk çok şukurbeta vermye grek kalmadı

Ama 6 cmlik yumurtalık kistın var dedi
O nerden çıktı moralim bozuldu çok
15 gün sonra kalp atışına çağrdı
Kuzum cok takılma çoğu kıst hamılelıkle gıdıyor acaba mm olabılırmı boyutu 6 cm bana bıraz fazla geldı bebişe bi zararı olacağını düşünmüyorum yınede takıplı olması gerekır, sağlıkla büyüsün içine sınen baska bi doktor yada denemek istersen 10 gun sonra randevu al gıt derım hemde farklı bır yorum almıs olursun

Hayırlısı olsun İnşAllah canım

Anladım canım benimde 3 gün var arada gelip giden adet agrusu var rahmim de ağrıyor kaşıklarım ağrıyor inşallah hamileliktendir
Kuzum ben hamile olduğumu rahimdeki olan doluluktan anlıyorum sanki rahim dolu.İn şa Allah canım hamilesin

Testle takip yapmış mıydın canım

Yapmıştım bişey görememiştim ondan dolayı konduramadım ama ben gölge ya da silik pek göremiyorum
Hormonal değişiklikler olabilir canım ondan da gecikmiştir. Kimyasal olsaydı testlerde mutlaka bir gölge çıkardı İnşAllah vücudun gebeliğe hazırlık yapıyor bu değişiklikler haberciler bence

Hormonal değişiklikler olabilir canım ondan da gecikmiştir. Kimyasal olsaydı testlerde mutlaka bir gölge çıkardı İnşAllah vücudun gebeliğe hazırlık yapıyor bu değişiklikler haberciler bence
Amin canım inşallah sağolasın her zamanki gibi yanıtsız bırakmadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…