2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa çok şükür bebeğim çok şükür rabbim tamamına erdirsin İnşAllah en güzel şekilde ay vallahi kızını diyecektim tam
Nasıl ağladım ama görünce eşimde ağladıbaktım eşime dedim içimde Allahım bu defa bize tutunsun bebişimizErkek kız yeterki sağ salim gelsin.Darısı sana canım tez bir zamanda

Ne hissettin o anda rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin İnşAllah
Kuzum ben ilkte duymuştum ya ama o zaman zayıf atıyor demişti ve kanamam vardır.Şimdi çok şükür öyle bir durum yok ama doktor hala diyorki mucize yapacağımız bir şey yok iğneye fitile devam ve 11 tüp kan verdim.Allah burda olan her kese nasip etsin

Ayyy kuzum gözün aydınnn çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin şimdi rahat uyuyabilirsin kuzum
Allah sanada nasip etsin canım.Yok kız doktora diyorum şimdide diyecem acaba kalbi vuruyormu bana diyor seni anlıyorum korkun var ama mucize edicek elimde hiçbir şeyim yok ilaçlara devam dedi

Canım ben geçen ay ve bu ay kimyasal geçirdim. Bu ay 1 hafta gecikti. Normal adete göre 1 tık daha fazla ağrım var bugün kanamanın 2.günü.ama aşırı ağrı var diyemem. Sen kimyasal mı geçirdin?
Test yapmıştım ama negatifti bana göre. Ama her zamanki ine göre ağrılı olunca kafama takıldı günüm de geçti en çok da o yüzden aklıma geldi

Amiiiin bebeğim bak bebişinin ruhu sana geldi sen artık iki kişisin olumsuz düşünceleri at kafandan her şey çok güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…