2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa neyse umutsuzluk yok. Bir sonraki aya insallah En sıkıcı dönem su an. negatifi görmüşsün regl de gelmemis. Yeni yumurtlama haftasi gelecek sonra heyecan yeniden basliyor artik 1 aya bakışım bu sekilde
Hahaha yok ya artık öyle takmıyorum üzülmüyorum da. Salarak denicem artık bakalım nasip

Ben öyle düşünmüyorum canım, biz de evlendiğimizden beri geri çekilme ile korunuyoruz. 13 senedir. Hiç öyle yumurta günü falanda takip etmedik açıkcası. Ne zaman korunmayı bıraktık o zaman hamile kaldım. Ama tabi ki bunun koruyucu bir yöntem olmadığını biliyorum ama eşim başka bir şey ne kendi kullanmak istiyor ne bana kullandırmak istiyor.
Olacaksa hiç bir yöntem etki etmiyor, venim halam spiralle iki kere hamile kaldı

Kuzum hiç korkma bir defa bende 17 gün gecikmem vardır ilk defa doktor baktı dedi sorun yok stres hepsi dedi..İn şa Allah sendede sorun çıkmaz
acaba taşınma olayları falan mı ekledi, ben normalde stresli bir insanım yapı olarak, ama bir aydır hiç stresimde yok ya, hiç bir şeyi takmıyorum, neden böyle oldu bilmedim, ara ara adet ağrısı geliyor gidiyor

Aralıksız kullanıyormuşuz canım. Çok sağolun yardımlarınız için Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…