2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sanırım ben istisnayım 🤣🤣 Tutamıyorum kanka kendimi krize giriyorum gözüm bişey görmüyor. Zayıf falan da değilim 68 kilo 1.57 boy. Baya balık etliyim. Benim pko var. Bide ölçtürmedim ama sanırım insülin direnci de olabilir
Olabilir canım insülin çok etkiliyor ☺️ Bir şekilde kontrol etmek gerekiyor valla yoksa hamilelikte açlıkla mücadele çok çok zor 😂

Selam kızlar
Ayy bende böyle arada girip çıkıyorum ama çok yoğun çalışıyorum yetişemiyorum yani mesajlarınıza 😔
Bugün muayene ve ikili tarama testim vardı.
Sonuç 2hafta sonra çıkarmış yani beklicez 😒
12+4 görünüyoruz doktorda Bi görüntü yakaladı çıkıntıdan dolayı erkek olabilr dedi ama emin olamadı da. 😊
Bende size atayım dedim aslında çok dikkatli bakınca o çıkıntı dediği de uzayıp gidiyor ama bilemedim sizden de bir yorum bekliyorum 🥰🙏🏻
Bencede erkek bu bebiş 😍

göründüm üsten müayine etti, hamilelik gözükmüyor dedii kan tahlili istedi, bakalım yarın giderim yeniden doktorun yanına
Bir de alttan baksın bakalım. Ama telaşın varmış strestende olmuş olabilir içini ferah tut. Bir kere bende de oldu tarlusalla olabilmiştim. Bazen keyfi gelmiyor bu adet 🙊

acaba taşınma olayları falan mı ekledi, ben normalde stresli bir insanım yapı olarak, ama bir aydır hiç stresimde yok ya, hiç bir şeyi takmıyorum, neden böyle oldu bilmedim, ara ara adet ağrısı geliyor gidiyor
O zaman benimde hiç stresim yoktu hatda ben dedim doktora dedim neyin stresi ola bilirmi bende..bana dedi sen öyle san ve ya dedi hiç stres diğil oluyor dedi her keste takma kafana.Taşınma olayı adetle ne alakası ola bilirki canım bilemedim.

acaba taşınma olayları falan mı ekledi, ben normalde stresli bir insanım yapı olarak, ama bir aydır hiç stresimde yok ya, hiç bir şeyi takmıyorum, neden böyle oldu bilmedim, ara ara adet ağrısı geliyor gidiyor
He birde bunuda söyleyim diyorlar bu kadar gecikmeden sonra hamilelik yaklaşıyor demek..ben gecikmenin 3 ayında hamile kalmiştım😍

Hicbir sorun yok olmuyor isyan etmiyorum uzuluyorum saclarim agardi yemin ederim 🥹
Canım benim yaa bende de Bi sorun çıkmadı olmuyordu ama ovulasyonla takip ettim ve ayıptır söylemesi yaşadığım ilişkileri çocuk olsun diye yaşamadım hiç yani düşünmediğim ay oldu. İnşallah seninde olur canım 🙏🏻

Canım benim yaa bende de Bi sorun çıkmadı olmuyordu ama ovulasyonla takip ettim ve ayıptır söylemesi yaşadığım ilişkileri çocuk olsun diye yaşamadım hiç yani düşünmediğim ay oldu. İnşallah seninde olur canım 🙏🏻
Ovulasyon takib ediyorum bayadir gecen ay ilk defa bir hafta 5 gunluk bir gecikmem oldu sonrasinda kirmizilari gordum bu ay tekrar ovulasyon yaptim ve ilk defa ayni gun pik gorup ayni gun siliklesti ona ayri sasirdim cok belirti arardin onceden ama 3_4 aydir bende saldim 🤭

Dayanamadım 1 tane küçük birsey aldım şans getirsin gelecekteki bebeğime 🤣

Eklentiler

• Screenshot_20230714_190652_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230714_190652_Hepsiburada.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 81
X