2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Olabilir canım insülin çok etkiliyor Bir şekilde kontrol etmek gerekiyor valla yoksa hamilelikte açlıkla mücadele çok çok zor

Bencede erkek bu bebiş

göründüm üsten müayine etti, hamilelik gözükmüyor dedii kan tahlili istedi, bakalım yarın giderim yeniden doktorun yanına
Bir de alttan baksın bakalım. Ama telaşın varmış strestende olmuş olabilir içini ferah tut. Bir kere bende de oldu tarlusalla olabilmiştim. Bazen keyfi gelmiyor bu adet

O zaman benimde hiç stresim yoktu hatda ben dedim doktora dedim neyin stresi ola bilirmi bende..bana dedi sen öyle san ve ya dedi hiç stres diğil oluyor dedi her keste takma kafana.Taşınma olayı adetle ne alakası ola bilirki canım bilemedim.

He birde bunuda söyleyim diyorlar bu kadar gecikmeden sonra hamilelik yaklaşıyor demek..ben gecikmenin 3 ayında hamile kalmiştım

Hicbir sorun yok olmuyor isyan etmiyorum uzuluyorum saclarim agardi yemin ederim
Canım benim yaa bende de Bi sorun çıkmadı olmuyordu ama ovulasyonla takip ettim ve ayıptır söylemesi yaşadığım ilişkileri çocuk olsun diye yaşamadım hiç yani düşünmediğim ay oldu. İnşallah seninde olur canım

Ovulasyon takib ediyorum bayadir gecen ay ilk defa bir hafta 5 gunluk bir gecikmem oldu sonrasinda kirmizilari gordum bu ay tekrar ovulasyon yaptim ve ilk defa ayni gun pik gorup ayni gun siliklesti ona ayri sasirdim cok belirti arardin onceden ama 3_4 aydir bende saldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…