2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

S simurgggg cnm senin 4 kimyasalmı var ben 2 bılıyordum 🙄
Cnm bn 10 yıl sadece geri çekilme yöntemıyle korundum

destinesiaa destinesiaa cnm pıhtılaşma yokmu yani sende şimdi
Walla bu doktorların hepsi aynı
Bnım doktor kan sulandırıcı iğneye bile inanmıyor, iğne kullanan hastalarımın bile düşüklerı oluyor dıyor, keseden sonra iğne dıyor, cnm sende bigun sağlıklı hamiş olacaksın doktorumun dediği gbi deneye deneye illa bıgun olcak, doktorların kafası artık bu olmuş

@pempbepsikolog cnm 2-3 gune kanaman gelir acele etme.
Buay yıne değerlendirme yaparsın umudunu kesme sakın
Yaş faktorun varsa femara iğne dene ama sen bılırsın hormon testi hiç verdın mi, adetlerin duzenlımı?
Yumurtlama gunlerınde günaşırı ilişki dene illakı olacaktır bi g
Kuzum gecen sene nisanda basladik biz denemeye. haziran ve agustosta kimyasal oldu benim. Haziranda korunmayi yeni biraktigim zamandi. Kimyasal diye biseyden haberim bile yoktu. 5.haftamda guzel guzel randevumu alip gitmeye hazirlanirken sabah birden kanama basladi. Agustosta duruma uyandim artik hazirlikliydim. Kan verdigim zamanlardi🤣🤣 30un ustune cikmadi. Ocakta düşük yaptim iste seninle agustos anneler grubundaydik hatta beb seni ordan hatırlıyorum da sen beni hatirlamazsin pek yazmiyordum. Sonrasi seninle ayni aylar iste 2 de kimyasal oldu. Onlarda kan vermedim. Testte koyulasma olmadan bitti ikisi de

Kızlar ben de iş yoğunluğundan dolayı ara ara girip okuyorum mesajlarınızı. Benim çatlama pazar günü oldu. 5 gün geçmiş oldu üzerinden hem sağ hem sol kasıkta ara ara tuhaflıklar hissediyorum ama bence bunları kesinlikle gebeliğe yormayalım. Bu kadar kısa sürede vücudun belirti göstermesi sadece biz istediğimiz için oluyordur. Beynin bedene oyun oynaması yani. En erken belirtiyi yumurtlamadan en az 10-12 gün geçince aramak lazım diye düşünüyorum. Hatta adet gecikmesi ama o kadarına sabredemiyoruz işte.
Aynen öyle canım ben olana kadar her ay belirti aradım durdum sonu hüsran oluyordu belirti aramadığım ay oldu çok. Şükür 🙏🏻

Hadi bakalım hayırlısı canım çok şükür birsey çıkmamış ya bende çarşamba gideceğim eşimle göstermeye merak ediyorum çok ulaşamadım sonuçlara. Tıbbi genetik e gittik biz. Hematolojide mi bakıyormuş?
Kadın doğum-tıbbi genetik ve Hematoloji 3üne birden gösterelim sağlama alalım dedim🤣🤣🤣

Amin amin Allah herkese bu duyguyu tattırsın inşallah 🙏🏻 Allahın izniyle atlatırsın canım benim. Sadece stres yapma ve kendini yorma çok dikkat et. Bana 2.5 lt bsy bile kaldırma demişlerdi 😊 Rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah 🥰🙏🏻
Amin canım Amin🙌🏻🙌🏻Bende düşükler olduğu için genelde gelişimi duruyor ondan sevinemedik bile.Yok kendimi hiç yormuyorum bu defa ağır iş yapmıyorum kaldırmıyorum.İn şa Allah bizde seviniriz☺️🙌🏻

Yok kuzum ben erken yumurtladım adete 3 gün var benim☺️

Allah hepimize sağlıklı gebelik nasip etsin valla bebeğim. Doktor lafına inanıp hiçbişe kullanmicam bakalım nolcak🥲
Yaaa 😔😔 neyse umutsuzluk yok. Bir sonraki aya insallah🙏🙏 En sıkıcı dönem su an. negatifi görmüşsün regl de gelmemis. Yeni yumurtlama haftasi gelecek sonra heyecan yeniden basliyor💃 artik 1 aya bakışım bu sekilde🤣🤣

Selam kızlar
Ayy bende böyle arada girip çıkıyorum ama çok yoğun çalışıyorum yetişemiyorum yani mesajlarınıza 😔
Bugün muayene ve ikili tarama testim vardı.
Sonuç 2hafta sonra çıkarmış yani beklicez 😒
12+4 görünüyoruz doktorda Bi görüntü yakaladı çıkıntıdan dolayı erkek olabilr dedi ama emin olamadı da. 😊
Bende size atayım dedim aslında çok dikkatli bakınca o çıkıntı dediği de uzayıp gidiyor ama bilemedim sizden de bir yorum bekliyorum 🥰🙏🏻
Ultrason görüntüsünden anlayamadım canım. Şimdi sana bazı sorular soralım ve ona göre tahmin yürütmeye çalışalım :KK70: Hamile kaldığın ay yumurtlamanın öncesinde de sonrasında da birliktelik oldu mu? Sağdan mı yumurtladın soldan mı? Kaç yaşındasınız sen ve eşin? İlk bebiş mi olacak? Aşerdiğin şeyler ne oldu genelde? Cildinde çok bozulma oldu mu? :KK70:

Aşırı saçma bir teorem olmuş bence. Doktorlar bile hiç korunmamaya rağmen "1 yıldan uzun süre hamile kalamayanları" kısırlık yönünden araştırıyorlar 35 yaşın altındaysa. Ben ve yakın çevremdeki birkaç arkadaşım hep geri çekilme ile korunduk. Gebelik düşünüp 3. ay, 6. ay gebe kalabilen de oldu, kazara hamile kalıp kimyasal geçiren de oldu, hiç hamile kalamayanlar da oldu. Doğurganlık yaşımız 14-15'te başlıyor ve 30 yaşına kadar bedenimizi hamilelikten koruyoruz biz korunmayı bırakınca o da bir süre daha kendini korumaya devam ediyor hepsi bu bence. Ayrıca bebek olmaması için o kadar çok dışsal faktör var ki.. Beslenme düzeni, yaşam alışkanlıkları, kötü alışkanlıklar, çiftlerin herhangi birindeki bilinmeyen problemler, hormonal sıkıntılar vs vs. Biz bu şekilde korunduğumuz günlerde mesela özellikle yumurtlama günlerine dikkat ediyorduk ki bir kaza olmasın diye. Bu koşullarda gebelik olasılığını zaten milyonda 1e falan düşürüyorduk. Şimdi de yumurtlama günlerine dikkat ediyoruz ki hamile kalabileyim diye. Bunu her kim söylemişse büyük saçmalamış canım.
Valla instada rasgele denk gelmisti video. Doktor muydu acaba konusan onu hatirlamiyorum. Dusununce bana da mantiksiz geldi sonradan canimcm 😊

Valla instada rasgele denk gelmisti video. Doktor muydu acaba konusan onu hatirlamiyorum. Dusununce bana da mantiksiz geldi sonradan canimcm 😊
Ayyy hele instagramsa hiç ihtimal verme yüzde yüz doktor değildir bunu söyleyen. Dikkat çekmeye çalışmış çok bilmişin tekidir. Yalnız nasıl savunuyorum dimi yöntemi :KK70: Sonuna kadar geri çekilmeciyiz ahahahahha :KK70:

Amin amin Allah herkese bu duyguyu tattırsın inşallah 🙏🏻 Allahın izniyle atlatırsın canım benim. Sadece stres yapma ve kendini yorma çok dikkat et. Bana 2.5 lt bsy bile kaldırma demişlerdi 😊 Rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah 🥰🙏🏻
Riskli gebelik miydi canım senin? Yoksa bu genel bişey mi? Benim kız 13 kg ve mecburen kucakladığım çoktur😬

Ultrason görüntüsünden anlayamadım canım. Şimdi sana bazı sorular soralım ve ona göre tahmin yürütmeye çalışalım :KK70: Hamile kaldığın ay yumurtlamanın öncesinde de sonrasında da birliktelik oldu mu? Sağdan mı yumurtladın soldan mı? Kaç yaşındasınız sen ve eşin? İlk bebiş mi olacak? Aşerdiğin şeyler ne oldu genelde? Cildinde çok bozulma oldu mu? :KK70:
Ayy dur ozmn cevaplayım hepsini tek tek
25 Nisan öylesine Bi ilişki olmuş 27 28 pik gördüm 30 çatladı ozmnda oldu bide 1mayıs oldu daha da olmadı 😂😂
Ayy onu bilmiyorum ama benim hep sağ tarafım ağrıyordu
28 28
İlk bebiş
Yoğurtlu Semizotu başka da yok 😂😂
Evet sivilce çıkıyor ara ara 😂😂

Ayyy hele instagramsa hiç ihtimal verme yüzde yüz doktor değildir bunu söyleyen. Dikkat çekmeye çalışmış çok bilmişin tekidir. Yalnız nasıl savunuyorum dimi yöntemi :KK70: Sonuna kadar geri çekilmeciyiz ahahahahha :KK70:
Valla ben de seviyorum yalan yok. Kondomdur, geri cekilmedir👌 esime diyorum ki gebelik olup bitse de temiz gunlerimize geri dönsek 🤣🤣 gecen ay her gun carsaf degistirmekten perisan oldum😄

X