2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_20230713_231711.jpg
    IMG_20230713_231711.jpg
    103,7 KB · Görüntüleme: 81
Ben şimdi hesapladım. Eğer hamile değilsem yumurtlamam tatile denk geliyo. Balkan turu almıştık 7 gün farklı şehir ülke gezicez. Artık hangi ülke hangi şehre denk gelirse. Çocuğumun başka ülkede olası varsa olur bence🤓 Hem anlatmaya hikayem olur ona da . Biz seni balkan ülkelerinin birinde yaptık evladım🤣
Biz de bi yerlere gidicez. Yumurtlamaya geliyor büyük ihtimal. Tatilde bu işler kolay oluyor diyorlarya😅 Bi taraftan onu düşünüp sabırsızlanıyorum bi taraftan benden koç burcu çıkmaz ki olmayacak nasılsa deyip koyveriyorum😬😂

Kızlar selam, sizlerin Bat geçeli baya oldu. Ne durumdasınız? Regl olanların Sat ve Bat'ını güncelleyebilirim söylerseniz. Olmayanlar da olmadım bekliyorum yazarsa sevinirim. Cevap vermeyenleri isim listesinden sileceğim.

@bhykrttl @beun8 @fiyonaprensesolan @doga @Deniz_61 @Cancanyus B babytoys @cey3406 @reyhani500 @Madame butterfly @pempbepsikolog @halles
Ben regl olmadım henüz erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün de peçeteye çok az pembe bir kanıtı geldi. Devamı gelecek mi bilmiyorum hiç adet sancım falan da yok anlamadım

Ben regl olmadım henüz erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün de peçeteye çok az pembe bir kanıtı geldi. Devamı gelecek mi bilmiyorum hiç adet sancım falan da yok anlamadım
YErleşme kanaması da olabilir canım, hadi inşallah öyledir 🙏 Bekliyorum haberini 💕

Günaydınnnnnnnn, musssmutlu bir gün diliyorum herkese. Bol pozitifli bir gün olsun. Cuma mubarek günde yapıcam testi diyenleri ve dün test yapıp bugün ilk idrarla test yapmasını beklediklerimizden testlerini bekliyoruz 🙏 hepinizden güzel sonuçlar alacağız inşallah 💕🙏

Benim de 7. günden herkese selam. Henüz bişi yok. Rabbim bana da pembişlik görmeyi nasip etsin buradaki herkes gibi.
1689307204485.jpeg

Bi de regl belirtilerim fazla, bi de dün yaptıgım testi bekledikce sanki gölge yok oldu gibi oldu hevesim kaçtı şimdi yapıpta iyice modum düşmesin

Bi de regl belirtilerim fazla, bi de dün yaptıgım testi bekledikce sanki gölge yok oldu gibi oldu hevesim kaçtı şimdi yapıpta iyice modum düşmesin
Modun düşecekse yapma zaten kesinlikle. Bekle bence de. Zaten 10 günden öncesi aşırı erken 😂😂😂 10 gün ve Bat arası da erken seviyesinde.

Günaydınnnnnnnn, musssmutlu bir gün diliyorum herkese. Bol pozitifli bir gün olsun. Cuma mubarek günde yapıcam testi diyenleri ve dün test yapıp bugün ilk idrarla test yapmasını beklediklerimizden testlerini bekliyoruz 🙏 hepinizden güzel sonuçlar alacağız inşallah 💕🙏

Benim de 7. günden herkese selam. Henüz bişi yok. Rabbim bana da pembişlik görmeyi nasip etsin buradaki herkes gibi.
Eki Görüntüle 3272149
İnşAllah çok yakında nasip olacak bebeğim çok inanıyorum 😍 bu test freely mi güzel sonuç gösteriyor

X