2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Korundum ya araya bayram falan girdi betama da baktırmadım ya cesaret edemedim o yüzden, dün baktırdım sıfırlanmış bu ay başlıyorum inşallah 🙃
Hadi inşallah bakalım bu ay olmasa benimde bir dahaki ay talik zamanı daha iyi olur benim içinde 😅

Hadi inşallah bakalım bu ay olmasa benimde bir dahaki ay talik zamanı daha iyi olur benim içinde 😅
Bence de tatil zamanı iyi gibi hem sürekli düşünmem hem de evin işi biraz üstümden kalkar diye düşündüm, ben temizlik falan yaparken aşırı yorarım da kendimi tutunma aşamasında bari yapmamış olurum 🫠

Bence de tatil zamanı iyi gibi hem sürekli düşünmem hem de evin işi biraz üstümden kalkar diye düşündüm, ben temizlik falan yaparken aşırı yorarım da kendimi tutunma aşamasında bari yapmamış olurum 🫠
En iyisini düşünmüşsün canım benim işlerle uğraşmasın tatile nerelere gidiceksiniz 🥰

destinesiaa destinesiaa canım senin yumurtlaman ne zam a biliyor musun ben ayın 30 unda akıntı gördüm en son ilşki 1 Temmuz da oldu. 3 gün önce test negatif çıktı yarın adet günüm yarın olmazsam tekrar yapacağım

destinesiaa destinesiaa canım senin yumurtlaman ne zam a biliyor musun ben ayın 30 unda akıntı gördüm en son ilşki 1 Temmuz da oldu. 3 gün önce test negatif çıktı yarın adet günüm yarın olmazsam tekrar yapacağım
Benim yumurtlama 3 temmuz 4 temmuz oldu canım. 4ün akşamı çatladı. Bence yarın ilk idrarla yap canım net sonuç alırsın üstünden 13 gün geçmiş olacak

Betanın düştüğünü doktorlar kanla takip etti canım
Kanama bitince başladım ilişkiye ama kocam bey sağolsun kendini geriye çekerek korundu doktor 1 ay bekleyın dedi için yaptı bunu yumurtlamanın son zamanı da kandırdım onu yumurtlama geçti diye içeriye oldu 🤣🤣🤣🤣
Ben Serdar dolandırıcılar kralı 😂😂

A Afratafrac Adetimi bekliyorum heyecanla tabloya adımı yazdırmak için hsjsk. Ovulasyon da aldım 20’li ama tatile gidecez yanıma 10 tane alsam yeter demi ilk kez kullanacam da az çok belli zaten yumurtlama günüm diye hepsini almayayım dedim😁
Valla gideceğin tatil gün sayısına bağlı. Ben testlerin sabah akşam yapılmasından yanayım kuzum.

Ben şimdi hesapladım. Eğer hamile değilsem yumurtlamam tatile denk geliyo. Balkan turu almıştık 7 gün farklı şehir ülke gezicez. Artık hangi ülke hangi şehre denk gelirse. Çocuğumun başka ülkede olası varsa olur bence🤓 Hem anlatmaya hikayem olur ona da . Biz seni balkan ülkelerinin birinde yaptık evladım🤣

X