2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de Mayıs ayında kürtaj oldum, hatta isteyerek olmustu ama kararsizken gelisiguzel denerken oldu, kürtajdan sonra nasıl içim yandı ve nasıl bebek hasreti sardı beni yeniden, olsaydı su kadarlik olacaktı diye hesap yapmak ne kadar incitiyor insanın canını Vardır mutlaka bir hayır diyip yüreğime su serpmeye çalışıyorum her defasinda

Aynen öyle kuzum allahım bize bir kapıyı kapatıyorsa diğer kapıyı açar kuzum er yada gec ben biliyorum ki biz ne zmn kucagimiza alsak iste o zmn rahat olucaz rahat kafamizi yasliga koyucaz canim allahim bizlere nasip etsin o günleri insallah

Amin canım amin, ben anne oldum o hissi tattım, Allahım inşallah sizlere de nasip etsin, ilk çocuğum olmayacakti ama kaçinci olursa olsun kalbinin attığını duyduğun üzerine hayaller kurduğun bir evladı kaybetmek gerçekten çok acı veriyor

Bende bu övgülere dayanamayıp aldım şimdi. Günlerce yolunu beklerim artık kargomun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…