2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah çok yakında nasip olacak bebeğim çok inanıyorum bu test freely mi güzel sonuç gösteriyor
Evet bebişim Freely. Zaten 7. günden bişi çıkanı görmedim daha. Ama yarın ya da diğer gün varsa kendini yavaş yavaş gölgeyle filan belli etmeye başlayabilir.

Parkeleri degistiriyoruz canım ondan sonrada cam balkon
Güle güle oturun inşallah. Evde tadilattan nefret ediyorum. Ancak evde bir şeylerin güzellşemesi aşırı hoşuma gidiyor. Hemencecik bitsin inşallah.

Biz evlenirken 3 yıl önce ikimizin de ailesinin durumu çok iyi olmadığı için onları sıkıntıya sokmayalım dedik. Kendimiz para biriktirdik çalışırken filan. Çok şükür borçsuz evlenebildik. Ama her şeyin o kadar uygun fiyatlısını aldım ki, hani dedim önemli olan sıcak yuvamız. Mesela benim 3 yıldır kullandığım perdeler annemin 30 yıllık perdeleri Yani eşya benim için çok önemli değildir, hala da öyle. Ama son zamanlarda böyle bir evimi güzelleştirme isteğim var.

Hatta biz evlendik eve geldiğimizde evlendiğimiz gün evde salondaki koltuk ve yemek masası Tv dışında evde hiç bir eşyamız yoktu Sıkıntı yaşadık mobilyalarla ilgili. 1 ay öyle takıldık, koltukta uyuduk. Kıyafetleri yere çarşaf serip üstüne dizdik dolap niyetine. Oyyy oyyy hey gidi günler.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar dün test yapanlar olmuş kaçırdım sanırım pozitif çıkan oldu muuu ?
A Afratafrac en önemlisi evde ki huzur ya eşya geçici evde huzur olmadıktan sonra dünyanın en güzel eşyalarını kullansan ne olur sanki

Sen o eşyaları istediğin zaman değiştirirsin ne olacak ki eşinle yaşadığın o anlar, hatırladıkça gülümseyecek şeyler yaşamak değerli. Tabi en önemlisi ailelerden destek almamanız, en doğrusu olmuş Keşke imkanımız olsaydı eşimle bende aileleri dahil etmeseydik diye düşündüm hep. Çok defa pişman olduk

Yok bebişim dün çok gölgeli bir gündü. Bugün bence asıl büyük gün, bizim kızlar uyanırsa ve test yaparsa ve paylaşırsa görecez nasipse. UYANIN GARİ HEYYYYY

Ya onlar da hediye aldılar. Mutlaka dahil oluyolar. Evlilik hediyesi olsun dedi annem halılarımı aldı. Ablam Kettle, çamaşırlığımı aldı. Eşimin annesi nevresim takımı almış tencere takımı aldı, hatta tencereleri alırken oradaki kızla görüntülü aradılar beğendim mi beğenmedim mi diye sordu rengini seçtirdi öyle aldı sağolsun. Ailelerimizin durumu daha iyi olsa belki her şeyimizi onlar yapardı. Boşver takılma bence, bunu suratına vuracak insan zaten karaktersizdir, şuyunuzu ben yaptım vs. diyen.

Aslında bizimkiler orta halliydi ama biz eşimle eşyaları alırken hiç aşırıya kaçmadık 4 sene önceydi millet 20 bine koltuk alırken biz 3 bucuga falan almıstık, beyaz esyalar da arcelikti ama hani en bos paketleri gibi, hala öyle ama her gelen der ki eviniz ne kadar sıcak kasıntı degil home office gibi derler ve biz bu durumdan aşırı memnunuz eşyaları degistirme niyetinde degilim ama cok sükür geçen sene ev alınca birazda artık imkanlarımız artınca bi seylere ufaktan baslayalım dedik yoksa habire yeniyor, her sey gitgide pahalılasıyor, ertelemeyelim dedik hazır ben de evdeyken, herkesin kendi zevki ama asla büyük ev hayalleri olan ya da çok ağır mobilyalar seven biri olmadım, kitaplık, lambaderin sarı ışığı ve türk kahvesi bana yeter

Yani direkt olarak yüzüme söylemedi diğer oğlu ve gelini için söyleniyordu eşimin babası. Sizin neyiniz vardı her şeyinizi ben verdim dedi. onların arkasından bu sözler söyleniyorsa bize de söyleniyordur diye düşünüyorum. Ve tabi muhteşem eltim sultan Hürrem’de her şeyin lafını soktu sanki kendi cebinden çıkıyor gibi. Hatta bu eltim benim eşyalardan ona da alınmazsa boşanmakla tehdit edip evi terketti kayınbaba Melisa’nın ailesinin aldıklarını senin ailen alırsa alırım dedi konu kapandı

Bence olması gereken tam da bu bebeğim İnan bana bunun özgürlüğü mutluluğu başka Diğer şekilde sanki bir türlü sana ait olmuyor eşyaların

Evden çalışan senle ben erkenden ayaktayız
Harbiden hee. Ama bende yılların alışkanlığı oldu sanırım. Alarmsız uyanıyorum erkenden. Hele yaz ayıysa sıcaklardan uyunmuyor. Kışın bazen 9 a kadar uyuduğum oluyor. Birde benim eşim erken kalkıyor işe gitmek için. O uyanınca ben de mecbur uyanıyorum, ona göre evde sessiz geziyormuş. BAna göre ev yer yerinden oynuyor.

Bence olması gereken tam da bu bebeğim İnan bana bunun özgürlüğü mutluluğu başka Diğer şekilde sanki bir türlü sana ait olmuyor eşyaların
Kesinlikle biz de kendimiz aldık, kafa rahat, hatta eşimin erkek kardeşi var babam ilerde pişman olabilirsin bak o evlenirken her şeyi yaparlarsa dedi, ailem hiçbir talepte bulunmadı, kafa rahat bi şekilde evlendik çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…