2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Biz de bi yerlere gidicez. Yumurtlamaya geliyor büyük ihtimal. Tatilde bu işler kolay oluyor diyorlarya Bi taraftan onu düşünüp sabırsızlanıyorum bi taraftan benden koç burcu çıkmaz ki olmayacak nasılsa deyip koyveriyorum

Ben regl olmadım henüz erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün de peçeteye çok az pembe bir kanıtı geldi. Devamı gelecek mi bilmiyorum hiç adet sancım falan da yok anlamadım

Ben regl olmadım henüz erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün de peçeteye çok az pembe bir kanıtı geldi. Devamı gelecek mi bilmiyorum hiç adet sancım falan da yok anlamadım
YErleşme kanaması da olabilir canım, hadi inşallah öyledir Bekliyorum haberini

Günaydınnnnnnnn, musssmutlu bir gün diliyorum herkese. Bol pozitifli bir gün olsun. Cuma mubarek günde yapıcam testi diyenleri ve dün test yapıp bugün ilk idrarla test yapmasını beklediklerimizden testlerini bekliyoruz hepinizden güzel sonuçlar alacağız inşallah

Benim de 7. günden herkese selam. Henüz bişi yok. Rabbim bana da pembişlik görmeyi nasip etsin buradaki herkes gibi.

Bi de regl belirtilerim fazla, bi de dün yaptıgım testi bekledikce sanki gölge yok oldu gibi oldu hevesim kaçtı şimdi yapıpta iyice modum düşmesin

Bi de regl belirtilerim fazla, bi de dün yaptıgım testi bekledikce sanki gölge yok oldu gibi oldu hevesim kaçtı şimdi yapıpta iyice modum düşmesin
Modun düşecekse yapma zaten kesinlikle. Bekle bence de. Zaten 10 günden öncesi aşırı erken 10 gün ve Bat arası da erken seviyesinde.

İnşAllah çok yakında nasip olacak bebeğim çok inanıyorum bu test freely mi güzel sonuç gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…