2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Korundum ya araya bayram falan girdi betama da baktırmadım ya cesaret edemedim o yüzden, dün baktırdım sıfırlanmış bu ay başlıyorum inşallah
Hadi inşallah bakalım bu ay olmasa benimde bir dahaki ay talik zamanı daha iyi olur benim içinde

Hadi inşallah bakalım bu ay olmasa benimde bir dahaki ay talik zamanı daha iyi olur benim içinde
Bence de tatil zamanı iyi gibi hem sürekli düşünmem hem de evin işi biraz üstümden kalkar diye düşündüm, ben temizlik falan yaparken aşırı yorarım da kendimi tutunma aşamasında bari yapmamış olurum

En iyisini düşünmüşsün canım benim işlerle uğraşmasın tatile nerelere gidiceksiniz

destinesiaa canım senin yumurtlaman ne zam a biliyor musun ben ayın 30 unda akıntı gördüm en son ilşki 1 Temmuz da oldu. 3 gün önce test negatif çıktı yarın adet günüm yarın olmazsam tekrar yapacağım

Benim yumurtlama 3 temmuz 4 temmuz oldu canım. 4ün akşamı çatladı. Bence yarın ilk idrarla yap canım net sonuç alırsın üstünden 13 gün geçmiş olacak

Ben Serdar dolandırıcılar kralı

Valla gideceğin tatil gün sayısına bağlı. Ben testlerin sabah akşam yapılmasından yanayım kuzum.

Ben şimdi hesapladım. Eğer hamile değilsem yumurtlamam tatile denk geliyo. Balkan turu almıştık 7 gün farklı şehir ülke gezicez. Artık hangi ülke hangi şehre denk gelirse. Çocuğumun başka ülkede olası varsa olur bence Hem anlatmaya hikayem olur ona da . Biz seni balkan ülkelerinin birinde yaptık evladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…