2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İki tane var ama 3 . Gün onlar, beşinci günler bile tutmadı , öyle zordu ki her aşaması …
Benim hiç kalmamıştı canım..bende 6 günün idi en iyi kalite ama kimyasal oldu.Sen 3 gün diye kötü sanma arkadaşım en kalitesiz 3 günün embriyosuyla hamile kaldı dün oğlu oldu☺️bu nasip kısmet işi canım.Allah bu zorlukları gördü bizde anne olucaz🙌🏻🙌🏻

Benim hiç kalmamıştı canım..bende 6 günün idi en iyi kalite ama kimyasal oldu.Sen 3 gün diye kötü sanma arkadaşım en kalitesiz 3 günün embriyosuyla hamile kaldı dün oğlu oldu☺️bu nasip kısmet işi canım.Allah bu zorlukları gördü bizde anne olucaz🙌🏻🙌🏻
Aminnnn canım bizde tadalım annelik duygusunu 🙏

Kızlar merhaba Allah hepsinize sağlıklı gebelikler nasip etsin Allah gebelik isteyenlere de nasip etsin ben bir şey sorcam ben 4 temmuz adet oldum sizce yumurtlama ne zaman olur bu ovulasyon testini hiç anlamıyorum ya

Senle beraber kimyasal olmuştuk sen cesaret edip yapmışsın 😁
Betanın düştüğünü takip ettin mi direkt kanaman bitince devam mı ettin?
Betanın düştüğünü doktorlar kanla takip etti canım
Kanama bitince başladım ilişkiye ama kocam bey sağolsun kendini geriye çekerek korundu doktor 1 ay bekleyın dedi için yaptı bunu yumurtlamanın son zamanı da kandırdım onu yumurtlama geçti diye içeriye oldu 🤣🤣🤣🤣

Betanın düştüğünü doktorlar kanla takip etti canım
Kanama bitince başladım ilişkiye ama kocam bey sağolsun kendini geriye çekerek korundu doktor 1 ay bekleyın dedi için yaptı bunu yumurtlamanın son zamanı da kandırdım onu yumurtlama geçti diye içeriye oldu 🤣🤣🤣🤣
Demek ki çatlamayı yakalamışsın hadi hayırlı olsun 😁 Geri çekilme korunma değil zaten 😅

İlk çocuğun demi? Dikkat et kolay hamile kalıyor olabilirsin bu yöntem sizlik değil 😂
İlk olucak inşallah olursa bende biliyorum tam korunma olmadığını ama hiç çocuk yok ya ondan yani 🤣 bir tane olsun Allah’ın izniylede sonra asıl korunma yollarını bulurum

A Afratafrac Adetimi bekliyorum heyecanla tabloya adımı yazdırmak için hsjsk. Ovulasyon da aldım 20’li ama tatile gidecez yanıma 10 tane alsam yeter demi ilk kez kullanacam da az çok belli zaten yumurtlama günüm diye hepsini almayayım dedim😁

Kızlar sizde karın gurultusu oldu mu hamile kalan arkadaşlar , benim günlerdir bağırsaklarım çalışıyor , gerçi adet öncesi de oluyordu galiba 😂

X