2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım 3 saatlik yolda kalıyor. Ama akşam işi gittiğinde gelebilir

Kuzu iki iki harcama bari dicem ama yok yaparsın diye geçen ay saçma sapan 15 test harcadım inatla her gün bir iki baktım bu ay elimde kaldı 2 test
Çok testim var ya. Her sabah 2 farklı markadan 1 test yapabilirim yani. Hem bebiş varsa hangi markada nasıl gözükecek onu da görmüş olurum.Freely e baya güveniyorum. Beta 5 leri tespit etti burada.

Yakın gurbetmiş kız seninki bende çoook uzak sanmıştım
Yakın ama kendi işi o yüzden başından ayrılamıyor sadece kışın 3 ay yan yanayız bizim ihtimal çok az yani hem polikistik över gende tek tüpüm kapalı ama kendi kendine kızım oldu 17 aylık şuan geçen ayda kimyasal geçirdim

MaşaAllah nasipte varsa her türlü oluyor demek ki siz taşınmayı düşünmez misiniz böyle ayrı ayrı zor oluyordur illaki

Kızlarrrr sabah dayanamayıp test yaptım adetime daha 5 gün var 4 5 dk içinde böyle oldu sizce kuruma çizgisimidir gebelik mi
Bebişim bu artımed in meşhur vukuatlı testi ise şüphedeyim. İnşallah vardır bebiş. Şayet artımed ise bunun markası, mutlaka başka marka test alıp denemeni öneririm.

Evet canım artımed yanlış sonuç mu veriyor
Ya evet burada çok kişiye çıkarttı bu şekilde ve aynı bu renkte çizgiyi. Hepimiz sevindik sarıldık coştuk filan, ertesi günü farklı marka testle denediklerinde hiç bişi çıkmadı. O yüzden ne ümitlendirmek istiyorum evet var diye ne de umudunuz kırmak yok diye. Yakında eczane varsa bir koşu farklı marka ne olursa olsun bir test al, 2 saat idrarını tutup tekrarla derim.

Hatta bu topik te sırf bunun için 30TL parama kıyıp hangi artımed i almalısınız diye istatistiki çalışma yaptım. Topik ilk sayfada görselleri mevcut.

Canım kan versem şuan çıkar mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…