2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sen bugün nasılsın. Ekstra bir şey var mı? monimoni Bebişim sende var mı bişi ? Senin de 7. günün bugün.
Aşırı göğüs ağrım var ama geçen ayda yumurtlamanın 7. Günü ağrı başlamıştı o yüzden emin olamıyorum muhtemelen progesteron yükseliyormus 7. Gün onun etkisi ama kasık ağrım azaldı canım bilmiyorum ya yoksa da şaşırmam

O göğüs ağrısı bebiştendir inşallah. Arkadaşı dokunamıyordu göğüslerine bu zamanlarda başlamıştı.

Bence bu konuya odaklanma düşünme Olacağı varsa olacak günler hiç önemli değil Çok örneğe şahit olduk mucize gibi diyoruz ya tamamen vaktinin gelmesiyle ilgili bu
Olacağı varsa her türlü olur zaten dimi ya her ay aynı şey şu gün mü olsaydi bugün mü olsaydı

Olacağı varsa her türlü olur zaten dimi ya her ay aynı şey şu gün mü olsaydi bugün mü olsaydı
Aynen öyle. Hepimiz bu süreçlerden geçtik. Bir yerden sonra gerçekten salmaya başlıyorsun, aslına akışına bırakma dediğimiz şey sadece plansız ovulasyonsuz gebelik değil. Kafada takıntı yapmayı bitirmek.

Valla eşimin işi çok karışık bir gün Çankırı bir gün Sinop bir gün Çanakkale onunla düzenimi bozmuş oluyorum aslında yani düzenli hayatımız yok
Anladım canım benim eşimde her gün farklı bölgelere gider ama bu kadar uzak olmaz Önceden bir ayda 10 gün kadar görüşebilirdik iş değiştirdi de rahatladık

İşte bu da seni gereksiz strese sokuyor. Yapabileceğin çok fazla şey varken oturup bunu düşünüp enerjini düşürüyorsun Amaaan olursa olur napim diyip dışarı çık gez dolaş Kulaklık takıp yürüyüş yap. Evde hafif bir temizlik yap işteysen modunu yükselt kahve ısmarla kendine Bu kaçırdığımız saatler günler geri gelmeyecek. Strese girmek üzülmek yerine iyiki diyeceğimiz şeyler yapalım Bunu geç anladım ama çok şükür anladım Bir zamanlar her gün ölmek için yalvaran ben, her saat kıymetli diyen birine dönüştüm

Yaa canım benimm ne güzel motive ettin, çok haklısın gereksiz bir stres bu gerçekten her anın tadını çıkartmak gerekiyor, çok teşekkür ederim iyi ki varsın

gecmiş olsun canım umarım ciddi bi sorunu yoktur
Sagol canım iki sene önce gögüs kanseri geçirdi canım çok agır kemoterapiler aldı şimid iyi çok şükür ama bagışıklık düşük oldugu için çok hastalanıyor iş güç yapamıyor çok şükür yakındayım ki bir elim hep annemde allah birdaha yaşatmasın inşallah hiç kimseye

Çok geçmiş olsun kuzum

Ya aslında kafaya takmıyordum sonuçta bir zamanı var ne yaparsam yapayım o zaman gelecek diye ama bu yumurtlama zamanı geldi mi bı stres oluyorum acaba şu gün olsa daha mı iyi olurdu vs diye. Saliyorum uzaklaştırıyorum tüm düşünceleri kafamdan

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…