2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gunaydiin ne güzel yazmışsın o dizilerde ki gibi olacak sanıyordum ben de şimdi nasıl saçma buluyorum bu durumu meğerse hiçbir şey bilmiyormuşuz

Çok geçmiş olsun canım benim İnşAllah hep iyi olur annen Allah herkese evladın hayırlısını nasip etsin maşaAllah sana

İnşallah başarabilirsin stres yapmamayı değerlendirme günleri için de kuzum. Eski ben olsa yoldan geldiğini umursamaz pikti bugün diyip kocamın üstüne atlardım ama pik günü ilişki olmadı mesela. Ertesi günü oldu bende de çatladığı gün. Nasibimizde neyse o

geçmiş olsun canım

pempbepsikolog cnm ne yaptın?
2. kanı verdın mi?
Testlerin koyulaştı mı?
Merak ettım seni

Günaydın kızlarrrr, sizler ne durumdasınız Varmı gebelik olan ya da belirtisi olan?

@Kevssooo Bernacannn @melikebyhn12
Günaydın canlar çok belirtim olduğunu söyleyemem gögüslerim biraz hassas dün kasıklarımda ara ara batmalar oluyordu özellikle ani hareket edince yada uzanınca bugün henüz hissetmedim bir da sanki bi doluluk var gibi bunlar tabi psikolojikte olabilir. Hiç test yapmadım tahmini çatlamanın 10. günü yapsam mı acaba

zor sürecler gecirmiş rabbim şifa versin bir daha yaşatmasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…