2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yıllarca dizilerde filmlerde kadınlar hamile olduğunu bilmeden hayatlarına devam ederken bir gün ya başları dönüyordu ya mideleri bulanıyordu sonra şok olarak öğreniyorlardı hamile olduklarını. Ben bu işlere başlamazdan önce benim de öyle olacak sanıyordum🤣 hele tek gece ilişkilerinden hamile olmak nasıl bir mucizeymiş. Ne bilim ben, benimde öyle olacak sanıyordum 😄 Tabi o zamanlar ovulasyondan da haberim yoktu.ilişkiye girmenin hamile kalmak olduğunu sandığım masum yıllarıma selam olsun burdan😄.

Şimdi nasıl bir mucize beklediğimi daha iyi anlıyorum🙏
İnşAllah bu mucizeleri hamileliğin boyunca da en güzel şekilde yaşarsın 😍 rabbim hepimize bu duyguları tattırsın 🤲🏻☺️

Yıllarca dizilerde filmlerde kadınlar hamile olduğunu bilmeden hayatlarına devam ederken bir gün ya başları dönüyordu ya mideleri bulanıyordu sonra şok olarak öğreniyorlardı hamile olduklarını. Ben bu işlere başlamazdan önce benim de öyle olacak sanıyordum🤣 hele tek gece ilişkilerinden hamile olmak nasıl bir mucizeymiş. Ne bilim ben, benimde öyle olacak sanıyordum 😄 Tabi o zamanlar ovulasyondan da haberim yoktu.ilişkiye girmenin hamile kalmak olduğunu sandığım masum yıllarıma selam olsun burdan😄.

Şimdi nasıl bir mucize beklediğimi daha iyi anlıyorum🙏
Kesinlikle 3 sene boşuna denememişim diyorum 🤣🤣🤣 şimdiki aklım olsa evlenir evlenmez denerdim ama o zaman kafa başkaydı, demekki nasip bu zamanaymıs

Kesinlikle 3 sene boşuna denememişim diyorum 🤣🤣🤣 şimdiki aklım olsa evlenir evlenmez denerdim ama o zaman kafa başkaydı, demekki nasip bu zamanaymıs
Ayy bende ilk evleneceğim zaman hemen hamile kalma olasılığımdan o kadar emindim ki önlem olsun diye ilaca başlamıştım 🤣

Bir arkadaşım da 4 yılın sonunda çalışmalara başlamıştı. Tabi hemen olmadı. O da diyordu ki bizde çok güzel korunduğumuzu düşünüyorduk meğerse çocuk olmuyormuş diye. Çok uğraştı tüp bebek denedi çok şükür sonunda bebekleri oldu hem de doğal yoldan☺️ böyle örnekler iyi ki var hayatımızda hepimize umut oluyor.

Ayy bende ilk evleneceğim zaman hemen hamile kalma olasılığımdan o kadar emindim ki önlem olsun diye ilaca başlamıştım 🤣

Bir arkadaşım da 4 yılın sonunda çalışmalara başlamıştı. Tabi hemen olmadı. O da diyordu ki bizde çok güzel korunduğumuzu düşünüyorduk meğerse çocuk olmuyormuş diye. Çok uğraştı tüp bebek denedi çok şükür sonunda bebekleri oldu hem de doğal yoldan☺️ böyle örnekler iyi ki var hayatımızda hepimize umut oluyor.
Evet canım umarım cok ugrastırmadan gelirler 🙏🏻

Günaydın kızlar benim de adete son 1 gün kaldı 3 gün kala test negatifti hala test yapmadım beklemedeyim eşim gurbette o yüzden son ilişki 1 Temmuz da oldu sizce umut varmı
Evet bebişim umut var. Elinde test varsa deneyebilirsin. Yoksa da bak bakalım reglin gelecek mi.

Günaydınnnn ben catlatma iğnesi nin 11. Günündeyim testlerim hep silik çıkıyor hâlâ belirti hissetmiyorum yaa sadece kasık ağrısı vat
Çatlatma iğnesi olanlarda 13.14. günü beklemek daha doğru bebişim. O iğne etkisi bir geliyo bir gidiyo. Ancak artık testte koyulaşma başladıysa bebiş olabilir.

Yumurtlama akıntımı 30 haziranda gördüm. Adete 3 gün kala da belli olmaz mıydı sizce son ilişki 1 Temmuz da oldu 🥹
Tam adet günü öğrenen oldu canım. Ovulasyon testi de yapmamışsın o yüzden ne gün yumurtladığını bilemediğimiz için teoride bulunuyoruz. Yumurtlama akıntısının gelmedi hemen o gün yumurtladın demek değil. Ben akıntıdan 4 gün sonra yumurtlamıştım mesela.

Tam adet günü öğrenen oldu canım. Ovulasyon testi de yapmamışsın o yüzden ne gün yumurtladığını bilemediğimiz için teoride bulunuyoruz. Yumurtlama akıntısının gelmedi hemen o gün yumurtladın demek değil. Ben akıntıdan 4 gün sonra yumurtlamıştım mesela.
Haklısın canım internetten Ovulasyon testi sipariş ettim adet olduktan sonra başlıcam ama dediğim gibi eşim gurbette ben onu çağırıcam 2 çizgi aynı koyuluşta olduğun da mı çağırayım yoksa çatladığın da mı geldiğinde fazla kalamıyor 1 2 gün falan

Haklısın canım internetten Ovulasyon testi sipariş ettim adet olduktan sonra başlıcam ama dediğim gibi eşim gurbette ben onu çağırıcam 2 çizgi aynı koyuluşta olduğun da mı çağırayım yoksa çatladığın da mı geldiğinde fazla kalamıyor 1 2 gün falan
Ama çağırdığın gün hemen gelebilecek mi ki? Sabah ovulasyon testind epik görüp akşamına yumurtası çatlayan oldu. Şayet pik görünce hemen gelir diyorsan pik görünce çağır gelsin. Pik görünce değerlendirmeye başlamak gerekiyor çünkü.

Günaydınnnnn, test yapmayan arkadaşlardan bugün test bekliyoruz. Hala haber vermeyen arkadaşlardan da Sat ve Bat güncel tarihlerini bekliyorum 🥰🙏

Benim bugün çatlamanın 6. günü ve ilk testimi yaptım ve rahatladım 😂 dlfjlr.

Eki Görüntüle 3271536

Kuzu iki iki harcama bari dicem ama yok yaparsın diye geçen ay saçma sapan 15 test harcadım inatla her gün bir iki baktım 🤣🤣🤣 bu ay elimde kaldı 2 test

X