2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

6 gün sonra gelmişti canım benden sarı akıntı devam etti düşük yapana kadar da

Çok iyi yapmışın canım doktorunu değiştrmekle. Doktorlardan biraz talep etmek gerekiyor galiba. Bekleyelim deselerde ben zorluyorum başlayalım bir şeylere diye

Ya çok erken biliyorum ama bat 8 gün sonra bende kabızlık karın ağrısı kasık ağrısı gerginlik bugünde yemek yerken bulantı ve hafif göğüs ağrısı var kızlar ovulasyon 5 temmuzdu 5-6-7 değerlendirdik ama evde 3 tane predictor test var yarın ilk idrarla yapsam mı bilemedim

Benim de 4u pikti. 5i çatlama oldu muhtemelen, elimde test kalmadı diye yapamadim. Aynı gidiyoruz seninle

Elinde 3 tane varmış nede olsa yarın yap en azından merakın da gider çıkmazsa üzülme ama 2 şer gün arayla yaparsın inşallah vardır

Bu ay aşılamaya başlıcaz inşallah .Şuan adetim bu tarihi yazıcam o yüzden SAT: 08.07.23 BAT: 04.08.23 İnşallah bu ay kalırım

Güzelim testi boşa harcamış olursun sadece canım biraz daha sabır göster bence

3 tane varsa yarından itibaren yapmaya başlayabilirsin kuzum. Hadi inşallah alırız yarın sabah güzel haberini

Güzel sonuçlarını alırsın inşallah kuzum. Hsg çekildin mi?
Evet özelde çektirdim özeldeki doktor tüplerde sorun var dedi devlette infertiliteye gitmiştm ordaki 2 doktorda gayet açık sorun yok dedi anlamadım. 1 sene önce 8 haftalık düşükle kürtaj olmuştum. Yarın heyete çıkıcam onlarda değerlendircek film sonucumu bakalım

Yaaa kızlar çok tatlısınız teşekkür ederim Allah herkesin gönlünde olanı hayırlısıyla nasip etsin inşallah bakiyim sabah ki ruh halime göre yaparım belki kendime söz vermiştim 20 temmuzu bekleyecektim ama bugün kayınvalidem sinirimi çok bozdu onlar hala çocuk düşünmediğimizi zannettikleri için baskı çok canım sıkıldı açıkcası

Benim o akşama doğru batar gibi bi seyler oldu sag tarafıma ama ağrı gibi degil ara ara 2-3 saniyelik şeyler bi de akıntım cok yok benim cok az akıntım var, suan icin tek belirti diyebilecegim sey sag kasıgıma anlık batan bi seyler var

ay bu ay hiç gebelik düşünmemiştim hatta kadın doğum dokturama gittim ve sulu ultrason muayene yapmıştı yani hala inanamıyorum anında çıktı bu ikinci çizgi ve fotoğrafını çektiğinde 1 dk bile olmamıştı

İn şa Allah canım.Aaaa öylemi valla ikiz riskli gebelik sayılıyor korktum ben sabah mide bulantıları oluyormu canım hiçbir şey canım istemiyor kahvaltıda yemek
Evet bendede oldu bulantılar bir iki lokma aldımmı yiyemiyordum 89 dan 85 kiloya düştüm bu hafta 86 oldum geri o da normalmiş

Kınayayım da benim de başıma gelsin gebelik Sağlıkla kucaginiza alın inşallah sulu ultrason nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…