2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ahahahah😂 aklıma şey geldi bir arkadaşımın inanılmaz devrik cümlesi😂 yola düşmüş kötü kadın 😂😂 yıllarca dalgasını geçtim
Ya aklıma sevayd sevayd geldı.küstü subatta adet olunca gelmedı bırdaha.sevooş geldıgınde yaz kuzum ya..neler yapıyorsun merakta bırakma bızı

Ya aklıma sevayd sevayd geldı.küstü subatta adet olunca gelmedı bırdaha.sevooş geldıgınde yaz kuzum ya..neler yapıyorsun merakta bırakma bızı
Ay doğruuu, şimdi sen yazınca adını hatırladım. Ben de artık burada olmayanlar hamile kalıp gittiler diye düşündüm hep

Amin amin inşallah bende korkuyorum acaba tekrar olur mu diye bu ay o yüzden ilk aldığım da hamilelik haberine bile sevinemicek gibiyim
O şüphe ne yazikki hep içimizde olucak banada sevinemicem gibi geliyo ama seviniriz yaa bebeişlerimiz bizi bırakmıcak bu sefer ❤️❤️

Cumartesı degısık bı dr dan randevu aldım.baya yaşlıca bı adam eskı topraklardan.bı konuscam bakalım bı tavsıyesı fln varmıymıs nasıl hızlandırabılırız.gıtmıcem artık uc yıldır grtıgım kadına.ınsan bı yumurtanı bı takıp edelım der bı bısey der.git gelme dıyıp duruyo.bakalım haber ederım size.

Cumartesı degısık bı dr dan randevu aldım.baya yaşlıca bı adam eskı topraklardan.bı konuscam bakalım bı tavsıyesı fln varmıymıs nasıl hızlandırabılırız.gıtmıcem artık uc yıldır grtıgım kadına.ınsan bı yumurtanı bı takıp edelım der bı bısey der.git gelme dıyıp duruyo.bakalım haber ederım size.
İnşallah güzel haberleri alacağın doktor budur🙏🏻

X