2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim o 🫠 akşama doğru batar gibi bi seyler oldu sag tarafıma ama ağrı gibi degil ara ara 2-3 saniyelik şeyler bi de akıntım cok yok benim cok az akıntım var, suan icin tek belirti diyebilecegim sey sag kasıgıma anlık batan bi seyler var
Oy bebişim inş bebiştendir. Yani bende de çok az geldi akıntı. Ama dünden beridir ağrım var benimde. Acaba tüpte ilerlemesi ağrı yapıyor mu bilemedim. Yarın bizim 5. senin 6. gün o halde demi.

Oy bebişim inş bebiştendir. Yani bende de çok az geldi akıntı. Ama dünden beridir ağrım var benimde. Acaba tüpte ilerlemesi ağrı yapıyor mu bilemedim. Yarın bizim 5. senin 6. gün o halde demi.
Evet canım 6. Gün ben muhtemelen persembe teste baslıcam erken test var elimde 5 tane pazartesi günü eşimin doğum günü olsa ne güzel olur ya, kafamda bi plan var evde yemek hazırlıcam ücüncü bi tabak koyucam, kim falan dicek misafir gelecek dicem sonra hediye kutusunda testi koyucam, offf nolur olsun allahım yaaa 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nasıl plan sizce

Kızlar hamilelik düşünmeden önce test falan verdiniz mi genel tahlil falan
Son adetin 3. günü gitmiştim tüm hormonlarıma baktırmıştım. Sıkıntı olan değerlerime yönelik ilaç vermişti sonraki ay da başlamıştım değerlendrmeye. Öncesinde gidip bir kontrol ettirmek önemli.

Evet canım 6. Gün ben muhtemelen persembe teste baslıcam erken test var elimde 5 tane pazartesi günü eşimin doğum günü olsa ne güzel olur ya, kafamda bi plan var evde yemek hazırlıcam ücüncü bi tabak koyucam, kim falan dicek misafir gelecek dicem sonra hediye kutusunda testi koyucam, offf nolur olsun allahım yaaa 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nasıl plan sizce
Yaaa coookkm güzel İnsAllah nasip olur ilk deneme ilk bebiş mi

Allahım var bir hayalimiz 🙏🙏🙏 Hadi inşallah. Varsa elinde test başla madem 7. günde aşırı silik çıkan görmüştüm ama çok nadir, çok iyi testte gördüm predictor gibi. İnşallah çıkar kuzum. Çıkmazsa da hemen demoralize olma. Çok erken çünkü hala.

Son adetin 3. günü gitmiştim tüm hormonlarıma baktırmıştım. Sıkıntı olan değerlerime yönelik ilaç vermişti sonraki ay da başlamıştım değerlendrmeye. Öncesinde gidip bir kontrol ettirmek önemlii
İyi yaptırmışsiniz enfeksiyon değerlerine falan da baktirdiniz mi benim bağışıklıgim yokmuş mesela bazisina

Allahım var bir hayalimiz 🙏🙏🙏 Hadi inşallah. Varsa elinde test başla madem 7. günde aşırı silik çıkan görmüştüm ama çok nadir, çok iyi testte gördüm predictor gibi. İnşallah çıkar kuzum. Çıkmazsa da hemen demoralize olma. Çok erken çünkü hala.
Belkide yapmam canım persembe ya çünkü ben çabuk demoralize oluyorum ve ilk günler öncesi negatifte bile olmadı diyip kötü oluyorum bakalım ne kadar dayanabilirsemm🙏🏻

İyi yaptırmışsiniz enfeksiyon değerlerine falan da baktirdiniz mi benim bağışıklıgim yokmuş mesela bazisina
Enfeksiyon değeri nasıl bakılıyor hiç bilmiyorum. Rahim içi enfeksiyon ise zaten regl döneminde alttan muayne etmiyor doktor. Varsa bir sıkıntı reglden önce ya da sonra gidiyorsun öyle bakıyor. Benim bir ay akıntım olmuştu, enfeksiyonum vardı onu tedavi etmiştik.

X