2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin kimseye yasatmasin benim travmam olmuştu resmen insllah sağ salim kolaylıkla saglikla bebegini alirsin kucağına banada dua etmeyi unutma kuzum

Çok güzel olmuş çok sevindim canım Allah kucağınıza almayı nasip etsin

bende uzun zamandı bir çift patik aldım kutulu duruyor eşimden habersiz benimde öyle bi düşüncem var bakalım çok güzel bi duygu yaşattıgına eminim

bende uzun zamandı bir çift patik aldım kutulu duruyor eşimden habersiz benimde öyle bi düşüncem var bakalım çok güzel bi duygu yaşattıgına eminim
beklediğimden çok daha güzel oldu canım. Doğum günü olduğu için iyi denk geldi aklına gelmemişti bu sürprizi alacağı sende inşallah bu patikle sürpriz yaparsın kameranı önceden açıp ayarlarsın gözünü kapattırıp avuçlarına koyarsın patiği

Oyyy okurken ben ağladım sağlıkla devam etsin inşallah kuzum

Aminn bebeğim çok teşekkür ederim. Hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah Sen nasıl oldun ne durumdasın?
Ağrım oluyor ama kanama filan yok şimdilik 2 hafta sonra çağırdı bebeğin yukarı çıkmasını temenni ediyoruz inşallah sezeryan dikişimden yukarı çıkar canım

Çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için gerçekten iki çocuk dogurdum böyle şeyler yaşamadım tadınıda çıkaramadım dedigin gibi prenses olma zamanı

Kızlar yumurtlama üzerinden 14gün geçti.ateş ölçtüm bu sürede.dün ateş 36.5 bugün 36.9 çıktı. Gebelik testleri negatif malesef.Bide 8.ve 9.gününde de ateş 36.5 çıkmıştı acaba o zaman yerleşti mi diye düşünmüştüm ama dün yine 36.5 görünce anlam veremedim..Ateş konusunda tecrübeli çok arkadaş var burda lütfen yardımcı olur musunuz

Ağrım oluyor ama kanama filan yok şimdilik 2 hafta sonra çağırdı bebeğin yukarı çıkmasını temenni ediyoruz inşallah sezeryan dikişimden yukarı çıkar canım
Çıkacak inşallah kuzum ben çom aşagıda oldugunu düşünmüyorum şuan zaten daha çok küçük yukrıya dogru büyücek. Lütfen kanama felan aklına getirme inşallah yaşamazsın öyle bişrşey

Medala Canım tekrarladın mı testi? İnşallah vardır
Normal kaset testle tekrarladım ama gölge çıkıyor sonradan o da büyük ihtimal kuruma çizgisi. Bugun 12. Gün zaten olsa çıkardı diye düşünüyorum. Ama gece prodictr regl günü yapılan testte hemen çizgi çıkmıştı ondan ümitlendim. Artık umudum yok regl gelir diye düşünüyorum

Yok canım malesef bugün 12.gündü olsa çıkardı. Sabah yaptım freely sonradan çizgi çıkıyor kurumadır o da kesin. Umudum yok zaten artık
Predictor test en hassası ama kuzum bende 6 betayı algıladı sen yine de ümitsizliğe kapılma inşallah vardır

Kuzum doktor her ihtimale hazırladı bizi dan dan diye söyledi yani hazırlıklı ol kanamalı bi gebelik bekliyor seni diye ama şuanlık bi sıkıntım yok fazla ayakta durunca kasıklarım ağırlaşıyor belim ağrıyor o kadar sen ne durumdasın inşallah iyisindir canım

Kıyamam ya ne zaman bitçek bu bulantılar. Ben de ilk kez 2 gündür bir tık daha iyi hissediyorum nazar değmesin. İnternette 14. haftadan sonra rahatlıyor yazıyor. Seni merak ediyorum sürekli bakalım sende de öyle olacak mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…