2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gelecek o zamanlarda kuzum ama evet haklısın zaman hiç geçmiyor gibiydi. Şu hafta gelsin rahatlıcam dediğim hiçbir hafta da rahatlamadım

Görseldi attığın kutunun üstündeki test resiminin aynısı olması lazım canım içinden çıkan sahte maalesef

canım sahte gibi duruyor ama bilemedim batına kac gün var ona göre normal kaset test alıp yapsan

Çok şükür canım iyiyim maşallah kanamam tamamen geçti. Dün ailelere söyledik çok sevinmeden beklemede kalın düşük riski var dedik. Eşimde bana bakmak için bir hafta izin aldı işyerinden çocukları okula götürüp getirecek kafam rahtaldımen azından yatıp dinlenebiliyorum inanıyorum bebegim beni bırakmıcak

Ben labmen marka ile takip ediyorum. Elimde artımedin kalitesiz olanından vardı bir de ondan yapayım dedim kalp krizi geçirtiyordu bana. Diğer test neredeyse kırmızı çıkarken artımed negatifti. Yarım saat sonra gölge çıkardı. Hangi marka ile kontrol ediyorsan onunla devam et kuzum umarım bebişlerimiz sağlıklıca tutunur

Kuzum nasılsın? Yatıyorsun değil mi hep? Bak sakın kalkma tuvalete kalk su içmeye kalk harici kalkma. Ben hep öyle yaptım geçti uzun sürdü ama olsun.
Yatıyorum kuzum bazen uzun oturuyorum sabah çocukların beslenmelerini hazırlıyorum başka bir şey yapmıyorum kanamam kesildi çok şükür allahım birdaha göstermesin

cok sevindim canım aman dikkat et hiç iş yapma uzan dinlen bol bol daha iyi olacaksın inşaallah

test yaptım kuşum ama farklı marka yaptım o yüzden tam koyulaşma göremedim üst yazışmada duruyor yarın aynı markadan yaparım bat günü gecmesini bekliyorum kan vermek için
Evet gördüm ama dediğin gibi farklı marka aynı marka testi al öyle takip et..ay nasıl duruyorsun ben çoktan demiştim eşime

cok sevindim canım aman dikkat et hiç iş yapma uzan dinlen bol bol daha iyi olacaksın inşaallah
yaparmıyım hiç iş güçle işim olmaz eşimle kızlarım hallediyor her şeyi çok şükür kuzum. Ama öyle bir kanamam oldu ki canım gitti
Dedim kese görecegim aklıma bile gelmedi bildigin kırmızı bir ped dolusu hemen hemen çok kötü inşallah hiç kimse yaşamaz böyle bir durum

Ay çok şükür yaama ben sana ne dedim dedimki dinleniceksin bak şimdi yoktur diye yine yorma kendini bekle bebiş büyüsün azcık ya
Niquuuu 14 artılara gecmıssın kızzz maşallah büyümüşsünüz Nasıl oldun bulantıların geçtimi cinsiyetiniz belli oldu mu

Ay çok şükür yaama ben sana ne dedim dedimki dinleniceksin bak şimdi yoktur diye yine yorma kendini bekle bebiş büyüsün azcık ya
O hatayı yaptım kuzum lekelenmelerim geçer geçmez işe yapıştım hep tekrarladı bir daha aynı hatayı yapmak istemiyorum eşimde evde kafam rahat cuma günü bebegimi ve kalp atışını duyarım inşallah

öyle yapacam canım bende sabah bi kriz geciriyordum çok şükür kızlar bana yardımcı oldu sakinledim

Evet gördüm ama dediğin gibi farklı marka aynı marka testi al öyle takip et..ay nasıl duruyorsun ben çoktan demiştim eşime
canım benim eşim çok heyecanlı ve panik yapar daha kan vermedim sonucta ikimizide strese sokar bide dili durmaz şimdi heyecandan hemen kaynanagile söyler onlar hep soruyor cünkü mecbur duruyor perşem be kan verip bi sürpriz yaparım

Niquuuu 14 artılara gecmıssın kızzz maşallah büyümüşsünüz Nasıl oldun bulantıların geçtimi cinsiyetiniz belli oldu mu
Bu gün 15 oldum çok şükürBulantılarım geçti çok şükür ara sıra olan bulantıları hesapa katmıyorum o normal zaten bana göre.Oğluşum olucakAy senin doğumunada az kaldı ya

kendini yormuşsun demekki kuşum aman kalp atışı duyana kadar kalkmıyorsun bak ne güzel eşin kızların yardımcı da oluyor maşallah onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…