2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah bebistendir ama o kadar çabuk belirti oluyor mu kii

Cok sevindim kuzum, ben de mayısta cekildim hsg henüz bi sonuc alamadım, bu ayda negatifim sanırım 11. gün test negatif, bakalım darısı basımıza insallah

Ben hiç böyle olduğunu görmedim kuzum

Bende ara ara gırıyorum kuzucum.arkadaslara bakmaya,bıraz ara vermıstım cocuk mevzularına,sımdı senı gorunce sevındım yazdım hemen
Yaaa canım benim yerim seni ben de ara vermiştim de smear testi verirken doktor ilişki tarihleri yazmıştı bi deneyelim dedik ama tutmadı sanırım testlerde bi pozitif bi negatif çıkıyo hayırlısı artık

Kuzum sanmıyorum ya iki kasette çıktı ama erken gebelik attım ya az önce onda çıkmadı. Anlamadım. Ama dünkü kasetten daha net çıktı bugünkü bakalım hayırlısı
Bebısm o erken gebelık testı sahte onu baz alma.ayy ıkı kasettede cıktıysa hamılesın aşkımmm yaşasıınnntesaduf olamaz ıkısındede cıkması.sabah ılk ıdrarla yap ozaman bıdahakını.benıde etıketlersınben çok umutlandım

Ya seni yerim nasıl tatlısın seviniyosun inşallah dediğin gibidir umudum yok ama hayırlısı hadi bakalım yaparsam atarım kuşum etiketlerim seni

Ayyy yeni gördüm kuzum inşallah benimkide geçer
İnşallah kuzum. Bak bu Salı günüydü. Cuma gittim yine ikisi de görüldü ama boş dedi. Sonraki çarşamba gittim bebek var dedi ama kalp atışı yoktu sonraki pazartesi gittim kalp atışı duydum. Yani süreç benim için böyle ilerledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…