2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum değerlendir mutlaka azıcık kanamadan birşey olmaz. Ovulasyon testi yaptın mı

Tamam bebegım,dogru durmuyorlar ama bız napalımne maceralar gectı bılıyosun once dr yumurtlamıyo olabılırsın dedı sorun sendeymıs gıbı bısey demıstı,sonra ev muhabbetı oldu alacagımız ev babasının uzerıne olacakmıs felan hatırlarsınşimdi ben delırmeyımde kım delırsınama sonuc kedı gıbı oldu sımdı boyle anlıyolar bı cocukta bunlar cunku maaleeseef,neysekı iyi insanlarda affedıyoruz sonrasındabız olmasak naparlardı çok şanslılar vallahiii anaları kadir gecesı dogurmus bunları hahaha

Kuzum değerlendir mutlaka azıcık kanamadan birşey olmaz. Ovulasyon testi yaptın mı
Bebısmm yazamadım sanada hayırlı olsun bugun aşılaman inşallahhh 10 gun sonra sendende guzel haber alacagıma ınanıyorumbu bır ıkı gun dınlen ama yat ozellıkle bugunhadı ınsallah bısmıllah dıyıp beklemeye gec

Fitil olarak kullan dedi canım
Daha önce de demiştim benim de kanama alanı vardı ve büyüktü progestanı fitil olarak sabah akşam kullandım ağır kaldırmak ev süpürmek bile yasak dedi doktor dinlendim hiç iş yapmadım fazla ayakta kalmadım geçti şükür sizin de geçecek inşallah kavuşacaksınız bebeğinizle sağlıkla

Canim yarin Bat gunum bekliyorum test yapsam cikarmi ki Bilmiyorum beklesemki strip test var elimde hiç kullanmadim guvenilirmi Bilmiyorum artimed marka sizlere ne yapliyim

Canımın içiii sağol inşallah bu ay bebeğime kavuştuğum aydır hepimiz inşallah kavuşalım bebişlerimize şimdi bile kalçamın altında yastık var öyle yatıyorum ne var ne yoksa içeriye doğru gitsin. Tuvalet ihtiyacı dışında kalkmıyorum

Çok haklısın canım hatırlıyorum durumlarınızı malesef öyleler dediğin gibi çocuk gibiler ama bu ay yasak tut kendini yumurtlama haftası tut kendini bari hadi bakalım

Kuzummm inşallah herşey yolunda gidecek canı gönülden dua ediyorum

Gittim canım kesenin yanında kanama alanı var düşükle sonuçlanabilir dedi.ilk attıgım kese digeri kanama alanı
İkinizin de sağlıklı hamilelikleri olacak sağlıklı bebekleriniz dünyaya gelecek Merve3553 her gebelik riskli, evet belki bir tık uyarmış doktorlar ama her şey güzel olacak kıymetli gebelik bu bebişler sıkı sıkı tutunacaklar hayırlısıyla. Moralleri yüksek tutalım kızlar bebişleriniz için

Git kuzum inşallah güzel şeyler söylerler

Oyyyyy göslerinden öperim ya ne güzel anlatmışsın bu ay benim de hsg sonrası 3. Ayım senin hsg'den sonra ilk ayında olmayınca ben de hayal kırıklığı yaşamıştım. Hsg'den sonra Önce sen sonra da ben hamile kalacağım sanıyordum. Aramızda on gün falan fark vardı. Ve şimdi yine aramızda 10 gün fark var umarım ben de güzel haberlerimle gelirim bu ay bana umutsun sen kuzumm

Bu ay ovulasyon testi yapmadın mı kuzum

Canım acaba sürekli ultrasona girmenin bebeğe bir sıkıntısı olur mu bunu da sor istersen

Darısı başıma Allahım amin

Yapmaya gerek yok bebişler sahte test bendeki de eşim eczaneden almış ama afratafranın attığı görsellerdekine göre sahte
Canım sen hamile olabilirsin bende ayni testle öğrenmiştim ilk hamilelegimi bir kaç gün sonra tekrarla testini. Ben o zaman bilmiyordum artımedin sahte testini alıp yapmıştım ve kan testiyle de teyit etmiştim hamile olduğumu

Cnm nasılsın? Nasıl gdiyor neler yapıyorsun

Canım iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın asıl bebis nasıl sagliginiz yerindedir inşallah kurtajdan 1 ay sonra ; her ay deniyoruz henüz kimyasal bile olmadı cuma eşim sperm testi verdi morfoloji ve sayı düşüktü onlar normalde dönmüş çok şükür. En kısa zamanda güzel haberler alırız inşallah

Bendeki belirtilerin hepsi var ay hadi inşallah vardır kuzum benim testini sabırsızlıkla bekliyorum

Kürtajı ne zaman oldunuz acaba ben de 6 ay oldu kürtaj olalı henüz birşey olmadı daha 2 ay korunmamiz gerekiyordu zaten kürtajdan sonra 4 aydır bekliyoruz

Ben de üç gündür ovu yapıyorum kuzum silik ama koyuya yakın çıkıyor takipteyim . Bugün döngünün 10. Günündeyim biz başladık değerlendirmelere hadi bakalım hepimize başarılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…