2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa vallahi atmak istiyorum halbuki çok beğenerek almıştım. Herşey de ateş pahası

Evet büyümüş canım ama dün acile gittigimde daha büyüktü kese bugün küçülmüş geldi belkide ultrason farkıdır ama dün içi bomboştu
Bebegım ultrasonun kalıtesıne gore cok degısır o.bıde yakınlastırıl uzaklastırmasına gore.bılmıyorum ama benım ıcım nedense cok pozıtıfhıc kötü bişey dogmuyor,bence çok ıyı olacak kontrolunu aksatmazsın insallah ıgne vurur doktor bırdahakı seferesımsıkı tutunsun minnoş annecıgıne

Kızlar yumurtlama günüm ve ilişki üzerinden 7 gün geçti ve bata 10 günüm var .. o gündür alt karın bölgem ağrıyor daha çok sağda belirgin ama solda da var , bazen de iğne batma hissi oluyor ve de inanılmaz bi gaz sürekli gucurtu ..
Bu kadar günde belirti gören var mı ya

Seninle regl günümüz aynı 21 eylül
Benim 2 gün önce çatladı hadi bakalım hayırlısı
Her an adet olucakmışım gb belim ağrıyo kasıklarım batıyo. Bata 9 gün var inşAllah erken adet belirtisi değildir

Yaa vallahi atmak istiyorum halbuki çok beğenerek almıştım. Herşey de ateş pahası
Aman diyim nereye atıyorsun uçmuş fiyatlar en kötü kaplatırsın ne kadar eski olabilir ki iskeleti
bliiss 28 gün canım adetim hep düzenlidir. Erkenmiş biraz evet sadece baştakiler daha koyu olunca tuhaf geldi
Herkesin yapısı farklı kimi erken yumurtluyor bir de pcosu olanlar sanırım hep daha belirgin görüyor. Aynı saatlerde yapmaya devam et bakalım 12 de falan başlar iyice koyulaşmaya

Aynen günlerimiz aynı 4 eylülde çatladı ve o günü ve 1 gün öncesini değerlendirdik …
Bende de adet öncesi gibi girip çıkan ağrı , aşırı gaz ve sağ ağırlıklı batmalar oluyor bakalım cuma günü dayanamam test yaparım artık sanırım :)

Yok kuzum eski değil ya. 5 senelik koltuk

Geçen ayda adet günümü bekledim bu ayda beklerim nasibimizde varsa görücez zaten rabbim hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin inşAllah

Kızlar merhaba uzun zamandır yazmıyordum bir sorum var umarım görür cevaplarsınız dün eşim eczaneden dış kabı böyle olan bir predictor test almış ama içi bu şekilde çıktı sahte olma ihtimali var mı? İçinin görselini de attıyorum

Eklentiler

• IMG_1200.png
    570 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_1120.jpeg
    173,1 KB · Görüntüleme: 72
Canımmm nasılsıniçi böyle degıldı sahte kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…