2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Suan silik çıkması normal kaç günde bir adet oluyorsun genelde 13 14 arası koyulaşıyor

Uygulamalara güven olmuyor nadiren tutturuyorlar doğru günü 😂

Canım içini ferah tut ve bol bol dinlen inşallah bir sorun olmayacak. Sen kendine dikkat et ama zorlayacak hareketler yapma yorma kendini 🙏🏻

Çok alemsin yorumuna çok güldüm ketenler de sıkıntı olabiliyor ama maalesef 😔
Yaa vallahi atmak istiyorum 😂😂 halbuki çok beğenerek almıştım. Herşey de ateş pahası 🥲

Evet büyümüş canım ama dün acile gittigimde daha büyüktü kese bugün küçülmüş geldi belkide ultrason farkıdır ama dün içi bomboştu
Bebegım ultrasonun kalıtesıne gore cok degısır o.bıde yakınlastırıl uzaklastırmasına gore.bılmıyorum ama benım ıcım nedense cok pozıtıf🙏🙏hıc kötü bişey dogmuyor,bence çok ıyı olacak kontrolunu aksatmazsın insallah ıgne vurur doktor bırdahakı sefere🙏sımsıkı tutunsun minnoş annecıgıne❤️

Kızlar yumurtlama günüm ve ilişki üzerinden 7 gün geçti ve bata 10 günüm var .. o gündür alt karın bölgem ağrıyor daha çok sağda belirgin ama solda da var , bazen de iğne batma hissi oluyor ve de inanılmaz bi gaz sürekli gucurtu ..
Bu kadar günde belirti gören var mı ya 🥹

Kızlar yumurtlama günüm ve ilişki üzerinden 7 gün geçti ve bata 10 günüm var .. o gündür alt karın bölgem ağrıyor daha çok sağda belirgin ama solda da var , bazen de iğne batma hissi oluyor ve de inanılmaz bi gaz sürekli gucurtu ..
Bu kadar günde belirti gören var mı ya 🥹
Seninle regl günümüz aynı 21 eylül🥰
Benim 2 gün önce çatladı hadi bakalım hayırlısı🤲🏻
Her an adet olucakmışım gb belim ağrıyo kasıklarım batıyo. Bata 9 gün var inşAllah erken adet belirtisi değildir🤲🏻🤍

Yaa vallahi atmak istiyorum 😂😂 halbuki çok beğenerek almıştım. Herşey de ateş pahası 🥲
Aman diyim nereye atıyorsun uçmuş fiyatlar en kötü kaplatırsın ne kadar eski olabilir ki iskeleti 😂
bliiss bliiss 28 gün canım adetim hep düzenlidir. Erkenmiş biraz evet sadece baştakiler daha koyu olunca tuhaf geldi 😊🙏
Herkesin yapısı farklı kimi erken yumurtluyor bir de pcosu olanlar sanırım hep daha belirgin görüyor. Aynı saatlerde yapmaya devam et bakalım ☺️ 12 de falan başlar iyice koyulaşmaya

Seninle regl günümüz aynı 21 eylül🥰
Benim 2 gün önce çatladı hadi bakalım hayırlısı🤲🏻
Her an adet olucakmışım gb belim ağrıyo kasıklarım batıyo. Bata 9 gün var inşAllah erken adet belirtisi değildir🤲🏻🤍
Aynen günlerimiz aynı😍 4 eylülde çatladı ve o günü ve 1 gün öncesini değerlendirdik …
Bende de adet öncesi gibi girip çıkan ağrı , aşırı gaz ve sağ ağırlıklı batmalar oluyor bakalım cuma günü dayanamam test yaparım artık sanırım :)

Aman diyim nereye atıyorsun uçmuş fiyatlar en kötü kaplatırsın ne kadar eski olabilir ki iskeleti 😂

Herkesin yapısı farklı kimi erken yumurtluyor bir de pcosu olanlar sanırım hep daha belirgin görüyor. Aynı saatlerde yapmaya devam et bakalım ☺️ 12 de falan başlar iyice koyulaşmaya
Yok kuzum eski değil ya. 5 senelik koltuk 😂

Aynen günlerimiz aynı😍 4 eylülde çatladı ve o günü ve 1 gün öncesini değerlendirdik …
Bende de adet öncesi gibi girip çıkan ağrı , aşırı gaz ve sağ ağırlıklı batmalar oluyor bakalım cuma günü dayanamam test yaparım artık sanırım :)
Geçen ayda adet günümü bekledim bu ayda beklerim nasibimizde varsa görücez zaten rabbim hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin inşAllah🤲🏻❤️

Kızlar merhaba uzun zamandır yazmıyordum bir sorum var umarım görür cevaplarsınız dün eşim eczaneden dış kabı böyle olan bir predictor test almış ama içi bu şekilde çıktı sahte olma ihtimali var mı? İçinin görselini de attıyorum

Eklentiler

• IMG_1200.png
    IMG_1200.png
    570 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_1120.jpeg
    IMG_1120.jpeg
    173,1 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar merhaba uzun zamandır yazmıyordum bir sorum var umarım görür cevaplarsınız dün eşim eczaneden dış kabı böyle olan bir predictor test almış ama içi bu şekilde çıktı sahte olma ihtimali var mı? İçinin görselini de attıyorum
Canımmm nasılsın🐥🐥🌸içi böyle degıldı:KK43: sahte kuzum

X