2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gördüm aşkım bebek olusmaya baslamıs.kese dolu.sen üzülme kuzum gececek.sadece dınlen bol bol.bırde ıgne nıye yapmadılar anlamadım,bebek var sonucta,dıs gebelık degıl bısey degıl.her dr un kafasına gore yorumlamasını hıc anlayamıyorum ya

ay canım benim ben bugün şokunu atamadıgım için kendine diyorsun sandım o üzgün ifadeni de hemen kaldır kuşum daha hem kendine hem bana yorum yapacaksın

Doktor bebek kalp atışı olmadan igne vermenin bi anlamı yok dedi. Belkide o bebek degil biz öyle gördük

Doktor bebek kalp atışı olmadan igne vermenin bi anlamı yok dedi. Belkide o bebek degil biz öyle gördük
Bebek o mınnosum.daha once bınkez gordum yolk kesesı olusmus ıste.dolu gebelık demek bu.neyse bekle bakalım bır ıkı gun daha.Allahım ınsallah devam etmez leke fln.cok guzel olcak ben emınım.ayrıca bebegınde olusuyor gecenkı ultrsondsn bu tarafa buyumus resmen

Evet büyümüş canım ama dün acile gittigimde daha büyüktü kese bugün küçülmüş geldi belkide ultrason farkıdır ama dün içi bomboştu

Vajinadan mı gördün kuzum sen bana karından baktı
İlk gittiğin devlet karından baktı gözükmedi alttan baktı gördük az küçük bişey ikinci gittiğin özeldeki doktor direk gözükmedi alttan baktı gitince alttan bakalım dedi oda baktı direk gördü sezeryan dikişinin altında kalıyor o yüzden karından görememiştir dedi

Merve3553 kuzum özele de giderek çok iyi yapmışsın. Bolca dinlen kalkma. Allah ın izniyle sağlıkla devam edecek
Evet canım devlet bitti artık gitmem bir daha bu doktor tanıdık iyi de ilgilendi beğendim hem evime de çok yakın sadece çok ciddi dan dan söylüyor kanamalı bir gebelik olcak hazırlıklı ol dedi

melegim can bak geldim eve gram halim yok sen kötü düşünme diye kendiminkileri atcam şimdi sana bak bana bu görüntülere 2 kese dedi. Ama biri kan pıhtısıymış biri keseymiş

9.günün bu kadar silik olması normal mi daha çok mu erken ay bu ovulasyon da ayrı bi stresmiş
Suan silik çıkması normal kaç günde bir adet oluyorsun genelde 13 14 arası koyulaşıyor
14. 15. Ya da 16. Gun gibi oluyor genelde canim. Uygulama 16si olarak gosteriyor ama bakalim testler dogrulayacak mi?
Uygulamalara güven olmuyor nadiren tutturuyorlar doğru günü
Canım içini ferah tut ve bol bol dinlen inşallah bir sorun olmayacak. Sen kendine dikkat et ama zorlayacak hareketler yapma yorma kendini
Ayyyyy peki koltuklarım kızlaaaar şimdi bakınca fark ettim tiftik tiftik. Alır almaz oldu hem de nolcak bu böyle atasım var haaa sinirlendim
Çok alemsin yorumuna çok güldüm ketenler de sıkıntı olabiliyor ama maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…