2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Peki sana igne felan verdimi bana bebegin kalp atışı olmadan bi anlamı yok dedi

Birde sende bu kanama alanı varken kanaman oldu mu canım benden dün birden altı bildigin kırmızı kan

Birde sende bu kanama alanı varken kanaman oldu mu canım benden dün birden altı bildigin kırmızı kan
Başlarda kahverengiydi kuzum kırmızı ben de 9.haftada oldu. Bana 2.gittiğim doktor ben söyleyince yazim bari neyse havasında progestan verdi. Kahverengi lekelenmem çok uzun süre geçmedi. Kırmuzı olduğu zamanda düşük önleyici iğne yapıldı

Kuzular benim bugun döngünün 15.gunu.genelde 13. gun pıkı gorüyordum önceki yaptıgım testlerde,sadece 3,4 gun bal çörekotu yedim,Döngüyü önemi çekti nedir göğsüm agrıyor baya,normalde bata son bı hafta kala agrır bu kadar,11 gün var daha,bide karnım sürekli rahatsız gurul gurul,niye böyle oldu ki hamişler sizin yumurtlama sonrası hemen böylemi olmustu.degısık seyler oluyor bu ay beyons O ozgeeeee1 melegim can tweeetyyy

Öne çekmiş olabilir kuzum. Ben hiç takip yapmadım hiçbir fikrim yok o yüzden denemeler yapıyorsunuz dimi

Benimde ögrendigimden beri kahve lekem geçmiyor dünde kırmızı geldi pıhtı felan yoktu ama progesteron sabah akşam dedi ben bugün 3 defe kullanacam perşembe vajinal keseyi gören doktoruma gidim durumu anlatacam cumayada bugün gittigim doktora gidecem bakim ikiside ne dicek

Öne çekmiş olabilir kuzum. Ben hiç takip yapmadım hiçbir fikrim yok o yüzden denemeler yapıyorsunuz dimi
2,3 gune bı degerlendırdım battan bugune kadar bebegım,takıp etmeyıncede yumurtlama ne zaman oldu bılınmıyorben her ıhtımale karşı bu haftada bir iki kez degerlendırıyım en iyisi.

Cok sevindim kuzum, ben de mayısta cekildim hsg henüz bi sonuc alamadım, bu ayda negatifim sanırım 11. gün test negatif, bakalım darısı basımıza insallah
Canım inş sende o pozitifi göreceksin mutlaka vitamin takviyesinin gerçekten desteği çok ben geçen aydan beri imrly ve omeqa010 kullandım daha once baska vitaminde aldım ama bunlar etkili gibi geldi ne kullanıyorsun bilmiyorum ama ayrıca d vitaminim yerlerdeydi düşün 4 çıkmıştı kıştan beri d vitamini kullanıyordum geçen ay baktirdim 17 çıkmış bunların hepsinin etkisi var seninde olacak umudunu kaybetme

Ben geçen aydan beri yiyorum bal çörek otu bende de yumurtlamayı öne çekti canım iliski sonrasi mutlaka kalcana yastık köy yarim saat dur ve sıcak duş alma hadi bakalım seni de bekliyoruz annelere kuşum

Ben geçen aydan beri yiyorum bal çörek otu bende de yumurtlamayı öne çekti canım iliski sonrasi mutlaka kalcana yastık köy yarim saat dur ve sıcak duş alma hadi bakalım seni de bekliyoruz annelere kuşum
Ayy bebısm ben bıseye kızınca hemen rest cekıp vazgecıyorum işallah süt liman sakin aylar gecırrızde gelırım bendeçok restçiyim ben ıkı ay hıc deneme yapmadım bosa gıttı,bak sımdı yıne yapıyorum,bıda küsersem bana dıyın nasılsa barıscaksın bos gecme dıyeyaaa geliyim bende yine bu ay minnoş duygulardayım

Darısı başıma Allahım amin

Yapmaya gerek yok bebişler sahte test bendeki de eşim eczaneden almış ama afratafranın attığı görsellerdekine göre sahte
Bebegım ıkısındede cıkması garıp ama sahtede olsa.yarın eczaneye soyle ama predıctorun ıcınden baska test cıktı dıye.predıctor kesın sahte onu kesın soyleyebılırım ama bence dıger testın hepsının oyle cıkması ıhtımalı kuvvetlendırıyorneyse dayanamayıp yaparsan haber ver

Hahaha tamam kuşum

Tatlım bu ay ben de Tm yumurtlama haftası eşimle tartıştık hemde gereksiz bireyden sonra gönlümü yaptı 10 11 günde çift çizgi gördüm ilişki oldu 12 13 küstük olmadi sonra 14 15 ilişki oldu hangisi tuttu bilemiyorum artık her gün olması şart değil bende gün aşırı yap garanti bu ay kavga yasak sana tmmi kendi öyle şartla hamile kalınca tüm hırsını alacaksın öyle düşün daha ne diyim kuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…