2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın kızlar, herkese iyi Pazarlar. Çok aranızda olamıyorum malum hemen durum özeti geçiyorum. Çok şükür her şey yolunda gidiyor şimdilik. Sadece hala iyi değilim. Ayakta 2 dk dursam hemen gözlerim kararıyo başım dönüyo. Mide bulantılarım da fena, Allahtan Prilam biraz olsun rahatlatıyor. Ama sanki hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum bu ara psikolojim bozulmaya başladı bu rahatsızlıklar yüzünden. 7+5 olduk bugün. 18 Eylül e doktor tekrar çağırdı. Şimdilik benden bu kadar 💕🙏 sizlere her gün dua ediyorum inanın. Alllahın izni ile güzel haberler alacağınız zamanlar gelecek. 🙏

💕💕💕💕Evettt sevgili kızlar, Bat tarihleriniz yaklaştı sizlerde durumlar nedir. 💕💕💕💕

@Medala @beyons @Nurrkaya @pempbepsikolog @banukhurb @yasemin9191 Basakbasak1 Basakbasak1 @cans16
Seni çok özlüyoruzz 😍😍 gebelik belirtileri güzel ama zorluyor kuzum anladığım kadarıyla. Allah kolaylaştıran. Biz de senin için dua ediyoruz 😍😍😍

bat a 7 kaldı kuzum. Yumurtlamamı takip etmiyorum ovü ile uygulama dersen pik i 30 ağustostu🙈
Uygulama doğruysa şuan 11 gün desin canım o zaman yumurtlama olduysa çıkma ihitimali var ama net emin olamayız ovulasyon yapmadığın için ama istersen yap testi görmüş olursun ama çıkmazsa üzülme daha gününe var yumurtlamayı bılmediğin için çıkmama ihtimalini unutma 🥰❤️

4 gün kala deneyebilirsin canım. Çatlamadan sonra da 10. Gün itibari ile çıkabilir.
2 ader erken gebeliğim çok kaset testim var ondan sorayım dedim bugün 11. Gün yapıp geleyim en iyisi🙈
Uygulama doğruysa şuan 11 gün desin canım o zaman yumurtlama olduysa çıkma ihitimali var ama net emin olamayız ovulasyon yapmadığın için ama istersen yap testi görmüş olursun ama çıkmazsa üzülme daha gününe var yumurtlamayı bılmediğin için çıkmama ihtimalini unutma 🥰❤️
Gebelik hesaplamada 2 eylük görünüyor gebe kaldığım tarih onuda düşünüyorum 30 ağustosuda 🙈 belirtilerimde var sabahları mide bulantısı ve baş ağrısı🙈kasığımda bıçak saplanması bel ağrım🙈Geçen ay kimyasal geçirdiğim için çok erken test yapasımda yok ama aşırı merak ediyorum yapayım bir kaset test 🙈

Ayyyy doğuma birşey kalmamış kuzum 😍❤️ nasıl doğuracaksın? Planladın mı?
Oğlum zorunlu sezaryen kuzum zaten , bunu sezeryan sonrası normal doğum istedim ama bütçem elvermedi diyim. O yüzden kızım da sezaryen olacak muhtemelen ☺️ Haricinde henüz gün almadım ama ekimin ilk günleri doğma ihtimali yüksek ☺️

2 ader erken gebeliğim çok kaset testim var ondan sorayım dedim bugün 11. Gün yapıp geleyim en iyisi🙈

Gebelik hesaplamada 2 eylük görünüyor gebe kaldığım tarih onuda düşünüyorum 30 ağustosuda 🙈 belirtilerimde var sabahları mide bulantısı ve baş ağrısı🙈kasığımda bıçak saplanması bel ağrım🙈Geçen ay kimyasal geçirdiğim için çok erken test yapasımda yok ama aşırı merak ediyorum yapayım bir kaset test 🙈
Kimyasaldan sonra çoğunlukla yakın zamanda hamile kalınıyo canım 🙏ne zaman yapıcaksın

Kimyasaldan sonra çoğunlukla yakın zamanda hamile kalınıyo canım 🙏ne zaman yapıcaksın
Allahım bende onlardan olayım😍🤲🏻 yani ondaki gibi tam kasıktaki kemiğin altında değil bu kez ağrı çok daha altta vajinamın üstünde şuan tutunduysa diye düşünüyorum inşallah hayırlısıyla ❤️şimdi kaset deneyeyim yarın sabah bi erken gebelik ile deneyeyim olmadı 6 gün kalmış olacak hem çıkar mı erken gebelikte acaba

Ay yap da bize de fotosunu at kuzum inşallah bebeğin seninledir 😍🙏

X